2726
عنوان

مخالف خواستگاری رسمی هست.

554 بازدید | 41 پست

من به یه  دختر علاقه مند هستم به مدت زیادی با هم چت میکردیم و تو چت هامون غیر مستقیم به اون گفتم بهش علاقه مند هستم البته اینم بگم نسبت فامیلی نزدیک داریم .

بعدش چند وقت پیش به صورت مستقیم بهش گفتم که زمان خواست برا فکر مدت زیادی طفره رفت تا جواب داد و اونم گفت که نظرش مثبت هست .

الان واسه رسمی شدن میگه براز بعد از کنکور و طفره می‌ره برا رسمی شدن و اینکه می‌ترسه کسی بفهمه که من بهش علاقه دارم و میگه تو این شرایط خوب نیست حتی گفتم به خانواده ام بگم هم قبول نکرد.

جواب ابراز احساسات منم با سردی میده و اینکه میگه من چیزی نمیگم تا رسمی شدن و تو چت هم اصلا در مورد چیزی یا آینده و صحبت نمیکنه و طفره می‌ره .

الان میگه حاضرم اما ن الان باید صبر کنم شاید چند سال.

بنظرتون چکار کنم دوستان خواهش میکنم از توهین پرهیز کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نمبخوادت ولی رودربایستی داره باهات میخواد خودت بیخیال شی

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید

لابد دوست نداره 

و البته درست میگه اگه کنکور داره باید این حرفا بمونه واسه ی بعد درسش

حَرفاۍ ِتوۍِ سَرم ‌رو نِمیتونَم ‌سَر و سامون بِدَمـ واسه ‌گُفتَن! بـه ‌جاش‌ اینو‌ از بیدل‌ِ دهلوۍ میذارَمـ ڪه ‌میگـه:[#دلِ‌آشفته‌ما‌راسرِمویۍدَریابـــ 🙂💛🌱...]  《 ‹‹ نِشَسته پُشتِ دو پِلکَم هِزار اقیانوس رَها کنید مَرآ تا وَسیع گِریه کنَم 🌱💛 . . . ›› 》#میلیسنت❤️

اگه میخواهیدش بابد صبر کنید نه هم که تکلیف معلومه 

حتما نمیخواد تا دانشگاه قبول نشده درگیر ازدواج بشه و حق داره ممکنه از درسش بیوفته

دخترهای خوبی باشید اینجا کلیک کنید گزارش بزنید👈🏿🙏🏻کلیک بنما
2706