2733
2734
عنوان

بازم خواهرشوهر من😔

363 بازدید | 17 پست

من باهاش صمیمی هستم هرچی تو فکرش میگذره بهم میگه

کنکوری بود الان دانشگاه میره علوم آزمایشگاهی قبول شده میخواد تا دکترا بره...باباش هم که فوت شده یه زمین بهش رسیده با یه آپارتمان ...میخواد سرمایه کنه تا وقتی دکتراش رو بگیره بتونه شراکتی با چندتا پزشک و...آزمایشگاه بزنه

خلاصه این هدف زندگیشه

حالا وقتی کنکوری بود یه کلاس خصوصی ریاضی میرفت معلمش یه پسر 23 ساله بود که دانشجوی مکانیک بود همزمان هم تدریس میکرد...نگو خواهر شوهر ما بهش علاقه مند شده...الان اومده میگه بهش میخوام ناشناس پیام بدم و ببینم تو زندگیش کسی هست یا نه..بعد بدون اینکه منو بشناسه بهش ابراز علاقه کنم ببینم چی میگه😐😐😐😐

چی بگم آخه من به این خل و چِل؟ کلا یه هفته است من دردسرهای این شکلی دارم...اومده نشسته جلوم نمیذاره برم بخوابم سرشم تو گوشیشه...عکس پسره رو هم از پروفایلش نشونم داد خوش قیافه بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ما هم از این معلم جوونا داشتیم بهش بگو اینا اینقدر دختر دور و برشون ریخته که زندگی باهاشون سخته .خوش ...

والا خوش قیافه بود پسره..فکر کنم هزاربار بهش پیشنهاد و ابراز علاقه شده تا حالا😀 میگم ول کن ازت اگه خوشش میومد میگفت..ول کن نیست ولی

2738
والا خوش قیافه بود پسره..فکر کنم هزاربار بهش پیشنهاد و ابراز علاقه شده تا حالا😀 میگم ول کن ازت اگه ...

امنم دوتا معلم داشتیم با دانش اموزاشون ازدواج کرده بودن واقعا خیلی خوشگل بودن .اینا دنبال بهتریناش هستن .بعدشم این روزا کدوم پسر۲۳ساله ازدواج میکننه

من هرچی میگم حرف خودشو میزنه😯

آخه الان داغه

کلا یه سنی همه داغ اند برای ازدواج وعشق وعاشقی این دوره بگذره تازه با موفقیت انتخاب میکنن. 

کاش یکی هم مارو راهنمایی می‌کرد. 

پدرم میگفت کو گوش شنوا

🧚‍♀️بهترین ها سهم تو باشه‌.
امنم دوتا معلم داشتیم با دانش اموزاشون ازدواج کرده بودن واقعا خیلی خوشگل بودن .اینا دنبال بهتریناش ه ...

خواهرشوهرم خیلی بااعتمادبنفسه ولی خداییش خوش قیافه نیست به اون صورت...من پسره رو دیدم خنده ام گرفت یهو...آخه خوشگلتر از خواهرشوهرمه...بعد همونو بگو 23 ساله فعلا وقت ازدواجش نیست...میگم وقت ازدواجش نیست میگه خوب صبر میکنم😀😀😀خل شده طفلی

خواهرشوهرم خیلی بااعتمادبنفسه ولی خداییش خوش قیافه نیست به اون صورت...من پسره رو دیدم خنده ام گرفت ی ...

هنوز داغه😂😂😂نه مدارس دخترونه چهارتا معلم میبینن از خود بیخود میشن بگو دانشگاه حضوری شه هزار تا بهتر از اینا میبینه

آخه الان داغه کلا یه سنی همه داغ اند برای ازدواج وعشق وعاشقی این دوره بگذره تازه با موفقیت انتخاب م ...

عزیزززم کلا همه مون از این تجربه های تلخ عاشقی کم و بیش داریم...اینم بچه است یکم.. اصلا حرف هم گوش نمیکنه...فقط میخواد شریک جرمش باشم😨😀 الانم هنوز نرفته این ساعت نشسته خونه من...خدایاااا عجب حماقتی کردم باهاش رفاقت کردم..میگه میخوام فقط بپرسم تو زندگیت کسی هست؟ بدون اینکه اسممو بگم😐😐😨😨 

هنوز داغه😂😂😂نه مدارس دخترونه چهارتا معلم میبینن از خود بیخود میشن بگو دانشگاه حضوری شه هزار تا به ...

الان بهش گفتم بذار دانشگاه حضوری بشه میری خیلی بهتراشو میبینی...میگه شاید تا 4 سال حضوری نشد ..بعدش هم من اینو دوست دارم فقط 😐😀😀😀 میگم میشه ایشالا برووووو بخواب...نمیره پر رو😐😭

2706