2737
2734
عنوان

شوهر ترسو

1501 بازدید | 27 پست

امروز مهمانی بودیم

شوهرم ۲۳ سالشه

مردهای دیگه قلقکش میدادن سربه سرش میزاشن

انقدر ترسوئه که فقط نگاشون میکرد 

الان خونه کنارم گریه میکنه

میگه ببخشید انقد ترسو ام

چکار کنم یکی بگه ؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

الهی ، چه دل نازکه

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍

ترسو ن خجالتی رودروایسی داره

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
2738

خب باهاش شوخی کردن دیگه این چ رفتاریه😑

واسه چی گریه میکنه🤦🏻‍♀️

حَرفاۍ ِتوۍِ سَرم ‌رو نِمیتونَم ‌سَر و سامون بِدَمـ واسه ‌گُفتَن! بـه ‌جاش‌ اینو‌ از بیدل‌ِ دهلوۍ میذارَمـ ڪه ‌میگـه:[#دلِ‌آشفته‌ما‌راسرِمویۍدَریابـــ 🙂💛🌱...]  《 ‹‹ نِشَسته پُشتِ دو پِلکَم هِزار اقیانوس رَها کنید مَرآ تا وَسیع گِریه کنَم 🌱💛 . . . ›› 》#میلیسنت❤️
یاد راحمی افتادم.داداش فاطماگل

😂😂😂😂😂😂😂😂👌

خدایامیشه بغلمو با دستات پر کنی؟ میشه واسه رسیدن ب آرزوم تویی ک ازش خبر داری کمکم کنی بشه همونی که دلم میخواد واقعا میشه 🙂💕این تیکرم واسه رسیدن ب آرزومه
2706