2737
2734

خیل متوقعم مدام دارم نق میزنم

اصا دست خودم نیس وقت هایی که میاد تو اتاقم باهام حرف بزنه سرد جواب میدم نمیدونم چرا خیلی خجالت میکشم 

الان صدام زد رفتم بیرون اومد باهام شوخی کنه گفتم خستمه اومدم بیام تو اتاق یه پاکت هدیه بهم داد گفت روز دانشجو مبارک😩خیلی خجالت کشیدم دوست داشتم زمین دهن باز کنه برم توش من اینجوری رفتار کردم اونوقت اون

ولی برعکس با مامانم خیلی خوبم 

انگار طلسم شدم😣کسی هست اینجوری باشه؟؟

خدایا شکرت❣

ووی چراااا

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

راستش من برعکسم بابام با اوردنگی جلو همه از خونش بیرونم میکنه بازم میرم🙂

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الهییی ‌. بابات گناه داره. یروز برو بغلش کن بگو ببخشید من انقدر یبسم (با عرض پوزش 😆) ولی چیزی تو دلم نیست . لپشو بوس کن برو اتاقت دوباره

📌از یک دی تاپیک نمیزنم تا سایت درست شه .😑تا سایتو درست نکنن آروم نمیگیگیریم 😂🤦🏻‍♀️ والا خو خسته شدیم از بس به هم لینک عکس دادیم . از بس نتونستیم تاپیک حذف کنیم و التماس کردیم گزارش بزنن . یه زمانی تو نی نی سایت قابلیت ریپلای نبود . لایک نبود . پست استارتر زرد نمیشد و مثل همه صورتی بود باید چند کیلومتر صفحه رو بالا پایین میکردی تا پست استارترو پیدا کنی 😂😂😑💔 حالا که این همه پیشرفت کردین نمی‌شه یه دکمه بلاک و یه دکمه حذف تاپیکم اضافه کنید؟ بوس به کله مونا تهرانی (فقط در صورتی که به این مشکلات سایت هم رسیدگی کنه) 😜
2738

مثل منی منم بابام خیلی مهربونه جونش برام در میره ولی بعضی وقتا بی اعصاب میشم تند جواب میدم البته اینم بگم خیلی دوسش دارم ولی با مامانم خوبم 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

من از بابام خجالت میکشم ولی با مامانم خیلی بدم 🤦

همین امروز میخواست موهامو ببافه داشت نصیحت میکرد که دختر باید مرتب باشه و تو چرا انقدر نامرتب میگردی داد زدم سرش 😓😓😓

دختر دایی من داییم همه زندگیشو به پاش ریخته ولی با مامانه خوبه با داییم بد این خیلی بده منکه پدرم خدای روی زمینمه و هیچوقت بهش تو نگفتم و همیشه احترامشو دارم حواسمم هست بقیه احترامشو نشکونن .کلن تو خونه هر کی با بابام بد حرف بزنه با من طرفه.داداشم ۷ سالشه ی بار از دست بابام عثبانی شد با ی لوله از اسباب بازیاش زد تو پا بابام چناااااااان داد ک نه نععععره ای زدم سرش ک گلوم تا نیم ساعت میسخوت صورتم گر گرفت خودمو تو اینه دیدم رنگ لبو شده بودم از شدت ناراحتی و عصبانیت

2706