2733
2734
عنوان

جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 1666 بازدید | 59 پست
یه روز جاریم وسط جمع گوزید

شوووووخی نکن 

باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شوووووخی نکن 

جدی میگم.بیچاره حواسش نبود دیگه.ولی ما دیگ به زور جلوی خنده مونو نگه داشتیم.خیلی بد بود دلم براش سوخت

میشه برای نی نی دار شدنم صلوات بفرستی،خدایا یعنی من لیاقت مادر شدنو ندارم🥹😭
جدی میگم.بیچاره حواسش نبود دیگه.ولی ما دیگ به زور جلوی خنده مونو نگه داشتیم.خیلی بد بود دلم براش سوخ ...

فک کردم میخای تخریبش کنی 

باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂
2738
دخترش داش اسباب بازیاشو جمع میکرد  شوهرم گف با سلیقس به مامانش نرفته ب عمه هاش رفته با حرررص ...

حرف همسرتون خیلی زشت بوده.

من که خنده ام نگرفت،تاسف خوردم

🌺مَنْ یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسْبَه🌺

ما و برادر شوهرمینا با هم رفتیم پارک خیلی ام شلوغ بود توپ پسرایی ک داشتن فوتبال بازی میکردن قل خورد اومد طرف جاریم اینم خواست خودی نشون بده شوت کردن همانا و پهن شدن رو زمین هما نا اینقدر خندیدم ک داشتم بیهوش میشدم البته من جاریمو خیلب دوست دارما

2706