2726
عنوان

امشب چقدر فکر کردم به زندگیمون

765 بازدید | 23 پست

مامانم اصلا بچگی خوبی نداشته 

الان شغل و موقعیت اجتماعیش خوبه اما چندساله از بابام جدا شده و تنهاست 

از منم که شانس نیاورده چون خیلی اذیتش کردم و میکنم همین امشب سرش داد زدم فکر کنم گریه کرد 😓😓

هنوز ۴۰ سالش نشده ولی به نسبت هم سناش خییییلی ظاهرش پیره 

من چجوری خوب باشم ؟ هرجوری باشم و هرکاری کنم به دردش نمیخورم 

فکر میکنم هیچ کاری از دستم برنمیاد براش انجام بدم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم فقط سعی کن بد نباشی نیازی نیست خوب باشی

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2728

از همین امشب تغییر کن

پشت و پناه مادرت باش

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

تو لازم نیست به درد مامانت بخوری یه زندگی خوب و شاد داشته باش مامانت فکر و خیال تورو نکنه کافیه

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

کاری لازم نیست بکنی فقط یکم مهربون باش مادرا از بچه ها هیچی جز احترام و محبت نمیخوان

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

همینکه به فکر مامانتی معلومه ک خوبی .بحث هم پیش میاد تو همه زندگیا.مامانا هم همیشه دختراشونو دوست دارن .یکم بداش ناز کن از دلش دربیار ...ببین چه چیزایی باعث میشه جنگتون بشه ازش دوری کن .مامانت شوهر هم ک نداره همه امیدش تو زندگی تو هستی .نمیخواد هیچ چیز خواصی بشی خودت باش ولی خوب باش باهاش

2706