2726

منم یکی از دوستام مادرش دو سه ساله یه روز خوبه یه روز مریض،دکتر به دکتر بودن تقریبا ده روز پیش گفتن بیا که فوت شده الانم یه ساعت پیش خبر شدم باباشونم از بعد مرگ خانمش بی حال بوده تا امروز فوت کرده حالا دقیق علت مرگ شو نمیدونم ولی دلم برا بچه هاش کبابه متاهلند ولی زیر سی سال

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پناه برخدا.ان شاالله به حق ۱۴ معصوم که سلامتی کاملشو به دست بیاره و خدا براهمدیگه نگهشون داره و بهشو ...

ممنون عزیزم...ان شالله همه مریضاشفاپیداکنن دیگه عزیزی روازدست ندیدم .کروناهم ریشه کن بشه

2728
عزیزم ببخشیداین سوالو میپرسم... شما قصد ندارید برای پدرتون همسربیارید؟ 

فقط یکبار به شوخی باخواهرام نشسته بودیم و گفتیم این حرف رو،بتظرت جواب پدرم چی بود؟!

گفت میشکونم قلم پای اون زنی که از در این حیاط بیاد داخل وقلم پای اون کسی که اونه باخودش بیاره،

اگرتاپیک فوت مادرم رو‌خونده باشین متوجه وابستگی شدید مادرم وپدرم بهم میشید

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم
فقط یکبار به شوخی باخواهرام نشسته بودیم و گفتیم این حرف رو،بتظرت جواب پدرم چی بود؟! ...

عزیزم پدرمنم عاشق مادرم بود...همیشه میگفت این خانم منو عاشق خودش کرده... ولی اخه حق زندگی دارن... زندگی ادامه داره‌.. باتنهایی بیشتر غصه میخورن‌. قانون شرع وعرف هست اشکالی نداره  که

پدرمن خیلی بی تابی مادرم رومیکنه... میترسم بلایی سرش بیادخدای نکرده... اشکال داره براش زن بگیریم یا ...

بذارید خودشو خالی کنه،کاری کنیید گریه کنه،پدرم هر روز یواشکی تو‌پستوهای خونه گریه میکنه و ما میذاریم خودشو خالی کنه،کنارماخودشو نگه میداره ولی .....

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم
عزیزم پدرمنم عاشق مادرم بود...همیشه میگفت این خانم منو عاشق خودش کرده... ولی اخه حق زندگی دارن... زن ...

میدونی نمیتونن ببینن شخص دیگه ای جاشو گرفته،نمیدونم منظورمو میفهمی یا نه،

خدا کمکت کنه انشالله چرا خواهرت بهت تهمت زده که خواستی خودکشی کنی بخاطرش؟؟  

من 4 تا خواهر دارم و دوتا برادر... یکی از خواهرام گفته دیه مامان رو بدیم برای سارامون خونه بخریم با دوتا بچه که شوهر نداره واره نباشه... خواهر بزرگم از حرصش رفته به داداشم گفته موناکه منم با سارا میرفتن با مردا مشروب میخوردن و کارای ناجور میکردن پول میگرفتن. اخه خدارو خوش میاد؟ به خواهر مثل دسته گلش تهمت بزنه؟ تازه ناراحتم شده که چرا فهمیدیم مارو بلاک کرده. خواهرمه ولی خیلی عوضیه هم خودش هم شوهرش. مادرمو انداختن از خونشون بیرون الان اومدن خون مادرمو میخوان؟ منم گفتم پولو کلش رو میدیم بهش ببینیم واقعا از گلوش پایین میره؟ 

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
اخی عزیزم خیلی ناراحتت شدم ..

دورت بگردم من... بخدا پول جهیزیه خریدن ندارم البته یه ماشین دارم میتونم بفروشم مدل پایین اما خواهر بزرگم انقدرررر پولدارن ولی بی رحم... پنجاه هزارتومن بهم داده بود زد تو سرم... مادرم دم مرگ چشم انتظارش بود نیومد گفت خوابم میاد😔😔😔😔ببخشید مغزتو درد اوردم جایی ندارم دردو دل کنم

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
من 4 تا خواهر دارم و دوتا برادر... یکی از خواهرام گفته دیه مامان رو بدیم برای سارامون خونه بخریم با ...

وای چقد بدجنس😔عزیزم این کارو نکنید چرا همه پول رو بهش بدید فکر کردی راحت از گلوش پایین نمیره 😏میخوره یه آبم روش😒

اگه شما ها اون پول رو لازم ندارین بدینش خیرات برا ملدرت به فقیر فقرا... چرا بدین به اونا که مادرتون وقتی زنده بوده احترامشو نداشتن الانم تهمت به این بزرگی رو به شماکه خواهرشین  زده

ببخشی شما اونی بودی که گفتی پدرت زوال عقل داره؟ 

2706