2726
بمیرم کی فوت شدن؟ 

۸۴روزه ندارم مادرمو

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم
خدا صبرتون بده خیلی سخته

ار خیلی ناتنی بودن اما اگ تنی بودن شاید اینقد مهربون و دوست داشتنی نبودن 

ی عموم سال قبلش فوت کردع بود نابودمون کردن قشنگ

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی سخته. شکایت کردین از دکتر؟

بله... گفت 400 تومن بگیرید از شکایت صرف نظر کنید. اما قبول نکردیم. گلم خواهر بزرگم خیلی پسته... سر دیه مادرم چه جنگی راه انداخت😔😔😔😔

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
2728
۸۴روزه ندارم مادرمو

عزیز منم چهل مادرم هنوز در نیومده. تاپیکتون رو دیدم منم مثل شما خیلی چیزا دیدم... روح مادرتون بوده نه عزرائیل

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
این پوللللل چه ها که نمیکنه😣

خواهرم مارو بلاک کرد😔😔😔😔

عزیزم خداصبرت بده... من هم دارم دیوونه میشم..امروز رفتم خونشون.. قلبم دردگرفت از شدت ناراحتی.. شدیدا ...

با رفتن مادرم خیلی بدبخت شدم هنوز عقدم. پدرمم زوال عقل داره. تو این شرایط خواهر بزرگم کلی برام حرف در اورد دیگه نابود شدم. بخدا دیشب میخواستم خودکشی کنم. 

2706