2737
2734

منم مادرم تازه فوت شده😔😔😔خیلی سخته. خدا بیامرزه عزیزاتونو

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم عموهامو از دست دادم 

اخریش انگار ی تیکع از وجودمو برد و داغون شدم حسش اینقد بد بود ک تا س روز ک دیدم ادم اینقد بی ارزش میش با نایلون عین ی اشغال پرتش میکنن تو قبر بدون غسل مردم و لال شدم و اشکم نیومد 

رفتع بود زیر قطار

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
منم عموهامو از دست دادم  اخریش انگار ی تیکع از وجودمو برد و داغون شدم حسش اینقد بد بود ک تا س ...

خدابیامرزدش😢

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2738

مادر منم😭😭😭😭😭

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم
خدا رحمتشون کنه واقعا سختهههههه. ایشون هم کرونا داشتند؟

نه عزیز سر تشخیص اشتباه پزشک رفت اتاق عمل و برنگشت

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
مادر منم😭😭😭😭😭

بمیرم کی فوت شدن؟ 

خدابیامرزدش😢

خدا رفتگان شمارو هم بیمارزع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
سلام.. منم مادرم دوماه پیش فوت شد.. هنوز باورنکردم رفتنشو..😣😣😣

خدا رحمت کنه من که دیونه شدم... هنوز چهلمش درنیومده

2706