2737
2739
عنوان

آقا یکی بیاد منو توجیح کنه لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 69 پست
ما همون طور که به این دنیا اومدیم، بعد اینجا تموم نمیشیم و در دنیای دیگه ای دوباره متولد میشیم

کارامونو و برنامه زندگی رو طوری باید بینیم تا در ادامه زندگی تو دنیای دیگه دچار مشکل نشیم....

باورش سخته ولی کاملا واقعیه و نزدیک بما

درسته ولی اشتباه همه میکنن مهم اینه بتونی درست نگاه کنی و انتخاب کنی

کاملا با نظرت موافقم اما من خودم یه مشکلی دارم که نمیتونم درست تصمیم بگیرم خیلی عقده ای و زودرنج و بر حق هستم

یه بار یکی بهم گفت با باید بر حق باشی یا بر صلح ولی من اصلا توانایی بخشیدن آدما رو ندارم

یعنی با تمام وجود دلم میخواد انتقام بگیرم در صورتی که میدونم دنیا ارزشش رو نداره و بخشش درست تره

هر چیز که در جستن آنی ،آنی...😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کارامونو و برنامه زندگی رو طوری باید بینیم تا در ادامه زندگی تو دنیای دیگه دچار مشکل نشیم.... باورش ...

یعنی مثلا تو رفتار با آدما چجوری باید باشیم؟

2728
یعنی مثلا تو رفتار با آدما چجوری باید باشیم؟

همه اینا به ما گفته شده... و نیاز به مطالعه و قدم گذاشتن تو اون راه داره...

اصلا اینو بگم که بخش زیاددی از امتیاز بالا و پایینی که آدمها تو زندگی این دنیا دریافت میکنند و یا به اوج میرن و یا سقوط میکنن به این وابسته ست که چه طوری در مواجهه با آدمها رفتار درستی رو از خودمون نشون بدیم و باهاشون برخورد کنیم

آدما تا یک حدی میتونن درست و غلط بودن چیزا رو بفهمن ولی واقعا تو یکسری چیزا نمیتونن انتخاب کنن پس خدای عزیز یکسری از آدمای برگزیده شو فرستاد تا ما رو راهنمایی کنن...

متاسفانه توی این زمونه خیلی از آدما فکر میکنن بتنهایی میتونن راه زندگی شونو پیدا کنن و جلو برن، ولی به بن بست میرسن و پوچی...

2738
آدما تا یک حدی میتونن درست و غلط بودن چیزا رو بفهمن ولی واقعا تو یکسری چیزا نمیتونن انتخاب کنن پس خد ...

چقد خوب حرف میزنی آدم همش دوست داره ادامه بدی

کی گفته؟

اگه قرآن رو بخونی میبینی که بخش زیادی از توصیه هایی که به ما داده شده در مواجهه با انسانهای دیگره...

مثلا با پدر و مادرتون بخوبی رفتار کنید و دروغ نگید و خیلی از آداب خانوادگی و اجتماعی و هر چیزی که تو توی زندگی بهش احتیاج داشته باشی و جواب میده، چه منبعی ازین عالی تر

چقد خوب حرف میزنی آدم همش دوست داره ادامه بدی

چقد تونستی با خدای خودت حرف بزنی، حس و حال خوب و لذت بخشی بهت میده، اینقد بهت نزدیکه که اگه تو این تاریکی یکم بهش فکر کنی میبینی تموم وجودته و خودت نیستی... سعی کن عاشقش بشی که خوب عشقیه و هیچ وقت خسته نیست و همیشه دوستت داره

اومدن ما به این دنیا هیچ هدفی نداشته

ما حاصل انتخاب طبیعی هستیم 

حالا هم که قدرت تصمیم گیری پیدا کردیم 

باید کاری رو انجام بدیم که خوشحال ترمون کنه (درچارچوب اخلاق)

همین لزومی به این همه فلسفه نیست

اگه قرآن رو بخونی میبینی که بخش زیادی از توصیه هایی که به ما داده شده در مواجهه با انسانهای دیگره... ...

مثلا وقتی پدر مادر خیلی بیش از حد اذیتت کردن و فقط خودشون براشون مهم بودن چی؟اگه از بچگی تا حالا با حس تنفر بهشون بزرگ شدی و ازدواج کردی و بعد ازدواجت هم اذیتت کردن و‌تو زندگیت اختلاف انداختن چی؟اونموقع هم نباید حرف دلمو گوش بدم و باهاشون تا آخر عمر صحبت نکنم؟من مشکلم اینه از پدر مادرم نفرت دارم واقعا میگم خیلی اذیت شدم از دستشون

2706