2410
2553
عنوان

بچه ها 20 کیلو کم کردم ولی دیگه خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2324 بازدید | 68 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دیگه حوصله ی کالری شماری ندارم😂

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
2456

عزیزم 1ماه استراحت کن ولی نمیگم بخور همون اندازه بخور ی مسافرت کوچولو برو باز شروع کن 

یدونه شوهر دارم من قند عسل دارم من. فدات بشم من بدون تو جونم درمیاد بمونی برام آخ قربون قد و بالات برم من زندگیم 😍😍

سه روز استراحت کنه غذاهای معمولی بخور هم روحیت بالا میره هم امکان چربی سوزیت بیشتر میشه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2714

آفرین خوبه.به نظرم یه کم به بدنت استراحت بده در حد دو سه هفته و تثببت کن وزنت را.بعد دوباره رژیم را شروع کنید که بدن هم دوباره شک بهش وارد بشه

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
بسته به ژنتیکت از یه حدی کمتر و بیشتر وزنت نمیشه

واقعا دکترا دارید؟

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...
2706