2733
2734

بااین کاراش بعضی وقتا منو جلو بقیه به درد سر میندازه 

بچه ها من ۱۴ سال پیش مهندسی می خوندم بعد از اون چند سال هم کار کردم اما گذاشتمش کنار خوب طبیعیه بعد چند سال خیلی چیزا یادم رفته باشه پریشب میگه کارای شرکتو میارم خونه تو انجام بده دیگه من به همکارم قول دادم گفتم خانمم بلده گفتم بابا قبلش با من هماهنگ میکردی بله من یه زمانی کار کردم اما الان یادم رفته باید یادآوری بشه 

یا به دختردوستش می گه هر سوال خیاطی داری از زن م بپرس همش بلده پیش خودشم نمیگه یارو واقعا میاد میپرسه آبروم میره

یا هرجا میشینه میگه زن من زبانو مث بلبل صحبت می کنه 😄

امشبم بهش میگم یک ساله منو بچم تو قرنطینه ایم خسته شدیم یکم بیشتر برامون وقت بذار میگه بشین کتاب بنویس 😄😄😄😄 بهش گفتم داری مسخره م می کنی ؟ گفت نه برو اون کتاب آیین داستان نویسی رو بردار بخون بشین کتاب بنویس 

باید چکارش کنم من ؟؟؟؟؟؟؟

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو مورد اخر شوهر منم هروقت نق میزنم ک حوصلم سر میره تو خونه میگه بشین کتاب بنویس

تو نمیتونی بری قلبت کلیدش با منه. کاری نکن اخر خط قلب دوتامون بشکنه.خداجونم خودت میدونی چی میخوام، همونی که تو قلبمه🖤
2738
🤣🤣🤣 خوبه که شماتو ذهنش خیلی بالا باشید

وای خوب بعضیا مسخره می کنن میفهمم اینو

چقدر باورت داره😃

بعضی وقتا فکر می کنم مسخره م می کنه به من میگه کتاب بنویس خدا وکیلی 😁

2706