2726

خسته شدم خودمون زحمت درس بچه رو میکشیم دوساعتم باید زوری کلاس آن لاین رو تحمل کنم تکلیف چرت هم بفرستیم ، راهی هست نخواهیم سر کلاس آن لاین باشیم فقط بریم واسه مدرک امتحان بدیم کلاس دوم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بچه کلاس دوم تا الان بیداره طفلک هنوز یک عالم مونده اعتراضم کردیم لج کرد بیشترش کرد😑😑

ننویس میخاد چه کار کنه مثلا به جای خ خوب میده خوب ، من که نمی فرستم تواین کرونا مشق چی کشک چی

بچه کلاس دوم تا الان بیداره طفلک هنوز یک عالم مونده اعتراضم کردیم لج کرد بیشترش کرد😑😑

ب مدیر اعتراض کن و بگو کم نکنه میرم اموزش و پرورش شکایت میکنم..مشق هم حدی داره

بنظر من اینکه مشقش رو انجام نده بچه رو بی مسئولیت میکنه..من بودم اینکارو میکردم

ناشناس هم ب مدیر زنگ بزن ک با بچه ات لج‌نشن

ننویس میخاد چه کار کنه مثلا به جای خ خوب میده خوب ، من که نمی فرستم تواین کرونا مشق چی کشک چی

نبابا ویس گذاشت هرکی ننویسه اخر سال فلان میکنم وبهمان میکنم وتهدید

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
ب مدیر اعتراض کن و بگو کم نکنه میرم اموزش و پرورش شکایت میکنم..مشق هم حدی داره بنظر من اینکه مشقش ر ...

عزیزم۳۶تامادراعتراض کردن همه رو سرجاشون نشوند پارسالم چندتارو رد کرده ازکلاسش یعنی بهت بگم نصف مادرای کلاس افسرده شدن ازدستش

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
نبابا ویس گذاشت هرکی ننویسه اخر سال فلان میکنم وبهمان میکنم وتهدید

ول کن بابا پارسال یه عده کلاس اولی گفتن ما می‌خواهیم بچه هامون دوباره اول برن پایشون قوی بشه اصلا قبول نکردند گفتند برای دولت خ هزینه داره اصلا نترس بخوابونش یا خودت بنویس

عزیزم۳۶تامادراعتراض کردن همه رو سرجاشون نشوند پارسالم چندتارو رد کرده ازکلاسش یعنی بهت بگم نصف مادرا ...

وااا خدا نصیب من نکنه.مدرسه رو خراب میکتم رو سر مدیر😐 معلومه مریضه وگرنه از یه بچه هشت ساله چه انتظاری داره؟ والا معلم دخترم پریشب گفت من مشق زیاد میدم ولی با شرایط الان چون نمیخوام گوشی دست بچه ها باشه خیلی کم میگم.با اینکه در حد یکی دو صفحه اس ‌کلاسهاشم همه رو نظمه ولی وقت کم میاره دخترم

ب مدیر اعتراض کن و بگو کم نکنه میرم اموزش و پرورش شکایت میکنم..مشق هم حدی داره بنظر من اینکه مشقش ر ...

من که سخت نمی گیرم از اول امسال گفتم کروناست تو خونه ایم اولویت آرامش همه است 

2706