2733
2734
عنوان

کولیک

245 بازدید | 38 پست

تروخداااا بگین چیکار کنم بگم یک ساعت داره گریه میکنه دکتر گفت کولیک چیکار کنم؟؟

این روز ها دلم بیشتر از هرروز بی تاب شماست درمان این حال خرابم انتهای راه شماست و انتهای  راه شما یعنی شهادت                 دنیا و تمام لذت هایش هم بماند برای اهلش من اهل دنیا نیستم ...                                                                                                                                                             حرف دل به برادرم جهاد. تو همان شهید شاهد بی قراری هایم هستی .. دوستت دارم رفیق 💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه کولیک هیچ راهی نیست که درمان بشه فقط باید ساکتش کنین. دختر منم با صدای سشوار یا چرخیدن با ماشین تو شهر اروم میشد

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
2728

عزیزم تو پتو بزارین آروم تابش بدین خیلی موثره

حتما قطره هاشو به موقع بده

آروغش رو بعد از هر بار شیردادن بگیر

خودتم چیزهای نفاخ نخور

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

پسر من هم کولیکش از یه ماهگی شروع شد تا چهار ماهگی طول کشید راه خاصی نداره شبا با ماشین می گردوندیمش تا بخوابه در ضمن تو ماشین سینه خودمو هم می خورد تا به خواب می رفت به محض اینکه چهار ماهش تموم شد خود به خود خوب شد

ننو صدای سشوار صدای یکنواخت مردونه ماساژ شکم با روغن زیتون یا سیاهدونه زیاد شیر ندادن اروغ گرفتن خسته نشدن مادر بانظر پزشک دادن دارو(داروهای کولیک رو از فروشگاه های نتی سیسمونی یا سیسمونی فروشی ها بهتر میتونی تهیه کنی تا داروخونه ها) مدت کوتاه با نظارت بزرگتر روی شکم خوابوندن طوری روی دستت بگیر که شکمش رو مچ دسنت باشه فشار بیاره تا بادش خالی بشه /بعدم اپ گهواره رو نصب کن اونجا زودتر به سوالات جواب میدن

کمتر از آهو که نیستم، میشه ضامنم بشی؟
2738

تو پتو بزار یه سر پتو دو خودت بگیر یه سرش رو شوهرت... اروم میشه ولی پدر دستات درمیاد😓😓😓 کولیک همون دل درد هست اگه میتونی روی شکم بگیرش اروم بشه 

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍

عزیزم قطره کولیک این خارجی خیلی عالیه مناسب با ماه اش و مشورت دکتر بهش بده. بچه ات رو رو به دست ثمر بگیر بچسبون به بدنت آرام راه ببر و تکونش بده خیلی موثره براش لالایی بخون. 

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآییقصه عشق “انسان” بودن ماست . . .
چند ماهش ؟

۵۰روز

این روز ها دلم بیشتر از هرروز بی تاب شماست درمان این حال خرابم انتهای راه شماست و انتهای  راه شما یعنی شهادت                 دنیا و تمام لذت هایش هم بماند برای اهلش من اهل دنیا نیستم ...                                                                                                                                                             حرف دل به برادرم جهاد. تو همان شهید شاهد بی قراری هایم هستی .. دوستت دارم رفیق 💗
عزیزم قطره کولیک این خارجی خیلی عالیه مناسب با ماه اش و مشورت دکتر بهش بده. بچه ات رو رو به دست ثمر ...

قطره میخوره

2706