2733
2734
همسر من عرضه اینکارارو نداره اگ هم من نگم اون ک هیچی چون اونم تو همون خانواده بزرگ شده عزیزم چ محبت ...

بله متوجه شدم منم گفتم که شما درست میگید 

خوب پس دیگه چرا ناراحتید از اینکه ناراحت شدن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حق داری عزیزم بچه خدای نکرده یه کوچولو سرفه کنه یا مریض بشه  شما که مادرش هستی باید بشینی غصه ...

خیلی ممنونم عزیزم

حتما بهش یاد میدم ولی فعلا ۱۱ ماهشه فهیم تر بشه ک معنی کلماتو درک کنه حتما حتما یادش میدم

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤
ممنونم گلم... کلا خیلی راحتن تو اینجور چیزا تو خورش مثلا قاشق نمیذارن و همه با قاشق دهنی میکنن تو خ ...

اینجور مواقع پاشو واسه خودت قاشق بیار بذار تو ظرف خورشت ، دیدم که میگمرجواب داده  بذار روی تو جدا حساب کنند ، مثلا یه چیزی دلت نمی‌کشه پاشو بشورش واسه خودت ، بذار فکر کنن تو با بقیه فرق داری 

2731
اصن خودتو محتاج اونا نشون نده تا اونا حقشون ندونن ک هرطور دلشون بخواد رفتار کنن اونا وطیفه شونِ زن گ ...

نه من هیچوقت محتاج خودمو نشون ندادم ولی میدونی کارایی ک باخودم کردنو جواب نمیدادم با قیافه یا نرفتن نشون میدادم ناراحتم

حالا ک سر بچه دیگ نمیذارم هرکار میخوان بکنن بهشون فشار اومده

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤
نه شک ندارم  اخه جوری رفتار میکنن ک انگار من اشتباه میکنم مدونی انقد از اول دست بالا رفتار کر ...

خوب اشتباه کردی از ادل. دلیل نمیشه به اشتباهاتت تا ابد ادامه بدی. ناراحت شد که شد. به جهنم😅 اوم بچش رو قربانی رو در واسی و بد اومدن خوش اومدن هیچ کس نباید بکنه

بله متوجه شدم منم گفتم که شما درست میگید  خوب پس دیگه چرا ناراحتید از اینکه ناراحت شدن

از اینکه شوهرم بهم گفت اونجوری ک تو پریدی سمت بابا بابا ناراحت شد گذاش رفت..حالا ععد اشتباهشونو پذیرفت ولی خیلی بهم فشار اومد اخه بخدا من از دهن خودم ۱ بار ندادم ب بچم😢

اینجور مواقع پاشو واسه خودت قاشق بیار بذار تو ظرف خورشت ، دیدم که میگمرجواب داده  بذار روی تو ج ...

من همیشه برای خودم تو یک خورشخوری جدا میکشم توشم قاشق میذارم اولا چپ چپ نگا میکردن ولی الان عادی شده بهم میگن  پاستوریزه

2738
خوب اشتباه کردی از ادل. دلیل نمیشه به اشتباهاتت تا ابد ادامه بدی. ناراحت شد که شد. به جهنم😅 اوم بچش ...

ممنونم😭❤

حق با توئه بیخیال

ایشالا هر دعایی در حقم میکنید صد برابرش به خودتون برگرده💚 / مذهبیم ولی نه اونطور که به فکر مردم بد نشسته باشه سعی میکنم مذهبی واقعی باشم آزارم به کسی نرسه / خوبی کردن💐 به دیگران از همه مهم تره تو هر دین الهی/ ❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم/ خانم ها منو از دعای خیر خودتون لطفا فراموش نکنید🌸🙏/ 🌺خانم ها لطفا بیاید همدردی کنیم و به هم دلگرمی بدیم هرکسی به نوعی گرفتاری یا مشکلات داره🌺/  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸 درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌺 / خدایا شکرت که چشم بد و شر و دشمن رو ازم دور میکنی، خدایا بابت نعمت ها و خوشی ها شکر❤ خدایا توکلم به خودته ❤/ من یک آدم مذهبی روشنفکرم از معمولی هم معمولی تر هستم نه اینکه خشک مذهبی باشم ولی خب اعتقاد دارم و گاهی وقتها دعا میکنم برای حاجت های خودم و گاهی هم برای حاجت های دیگران / دختر جوون فعلا مجرد هستم اومدم اینجا تا گاهی وقت ها با خانم ها حرف بزنم سرگرم بشم🙃 یا اینکه دعا کنیم در حق همدیگه💚 / بنده ی حقیر و ضعیف خدای قدرتمند و بلندمرتبه هستم
🤦🏻‍♀️تو حق داری ولی اشکالی نداشت حالا ی بار اومدن دیدن نوش بیچاره خورد تو ذوقش  بعد که رفت ...

دقیقااااا منم همینو میگم از کی تا حالا حرمت بزرگترا رو میشکنیم 

یا باید باکسی ازدواج کنیم که هم فرهنگه ماست یا برای فرهنگ سازی به طور غیرمستقیم توسط همسر باید باشه 

خیلی ممنونم عزیزم حتما بهش یاد میدم ولی فعلا ۱۱ ماهشه فهیم تر بشه ک معنی کلماتو درک کنه حتما حتما ی ...

خدا حفظش کنه ❤

اره بزرگتر بشه خود دخترت یاد میگیره اینارو 

دیگه دردسر اینکه کسی ناراحت بشه نداری 

الان خواهر زاده من مدام هر کی بخواد بهش نزدیک بشه ببوسه یا دهنی میوه ای بده خودش پس میزنه 

یه ساعت توضیح میده کرونا هست😂

طرف خودش خجالت میکشه

واقعا؟؟ باشه حتما حتما حتما اینکارو میکنم ممنونم خیلی خوب بود ایدتون

اره من وخواهرم طوری خواهر زادم رو بار آوردیم که خداییش خیلی از اشتباهات بزرگترا رو خودش متذکر میشه😂مثلا سرسفره کسی بادهن پر چیزی بگه فوری به مامانش میگه مامان دایی بادهن پر صحبت کرد وااای چه کاربدی😂ویا چیزی رو پرت کنی فوری میگه وااای چرا پرت کردی باید بدی وبگی بفرمایید'کلا بچه3ساله بزرگترا رو با این گوش زدهاش ادب میکنه😂

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁
2706