2737
2739
عنوان

سورپرایز

375 بازدید | 38 پست

بیاید از بهترین سورپرایزای زندگیتون بگین .یکم با یاد آوریش حال خودتون و ما خوب بشه....

مال من آخریش همین دیشب بود امروز تولدم بود.دیشب دخترام برام کیک پختن .شوهرم ک از سر کار اومد گفت ای وای یادم نبود تولدته شرمنده و کلی عذر خواهی ب روش نیاوردم و گفتم این چه حرفیه آخه اشکال نداره ولی دروغ چرا باورم نشد فراموش کنه اصلا سابقه نداره .یکم حالم گرفت البته من اصلا کادویی نیستم ولی همینکه یادش باشه یا حتی ی شاخه گل برام دنیا می ارزه ...خلاصه بعد دو ساعت ادا  اصول دیگه داشتم کفری میشدم از دستش اونقدر رفت اومد گفت ناراحت شدی ...تو رو خدا ...چرا قیافت اینجوریه...رفت از تو راه پله کادومو آورد داد...یعنی هر کاری میکنه باورت بشه یادش نبوده. ولی خب خدایی همیشه ی جور سورپرایزم میکنه اینجور وقتا...

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا...آشوبم آرامشم تویی...❤ الان دیگه پنج گل😍

ای جانمممم😍😍😍😍عشقتون پایدار خوشیهاتون موندگار.خوشحالم ک حالت خوبه عزیزم

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسرم روز تولدم شیفت بود هی ب گوشیش زنگ میزدم رد میکرد منم خونه مادرم بودم یهو سر شام دیدم همسرم با گل و کیک و زنجیر پلاک اومد منو خواهرمم حیاط بودیم کلی جیغ کشیدم از خوشحالی😍😍😍

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2728

من منتظر اون روزی ام  با ماشینی که دوسش دارم سوپرایزم کنه 🥰🥰🥰

《می گویند :عشق خدآ به همه یکسان است ولی من میگویم مرا بیشتر از همه دوست دارد واگرنه به همه یکی مثل تو میداد》    

منم تولدم سوپرایزم کردن ولی فهمیده بودم چون رفتارشون خیلی خنده دار بود مثلا میخاستن نفهمم بعد انقدری تابلو بازی در اوردن که بچه دوساله هم میفهمیدبعد من میرفتم تو اتاق میخندیدم که نفهمن ولی خیلی عالی بود 

امضامو تااخر بخون😁کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !! بیا یه بازی 😁                                                                                        ریپلای کن  بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و میبینه خبر خاصی نیست. در واقع ما موفق شدیم یکیواسکل کنیم😂😂‌‌    

بیایین من بگم واسه من تاریخیه

پارسال اینقدرررررررررر ذوق داشتم پولامو جمع کردم ک نامزدمو سوپرایز کنم رفتم با وسواس کیک سفارش دادم کادو خریدم وسایل خریدم بادکنکو اینا ، گفتم برم پیش خانوادش سوپرایز کنم یه جاری خیلی حسود دارم تعداد اونا زیاده ۱۵ نفرن من خانوادم ۴ نفره ایم میوه تعارع کردنی جاریم نشسته بود وسط ۲تا مبل ندیدمش بخدا، میوه تعارف نکردم پاشدن خودشو شوهرش یه قیامتی انداختن رفتن ، شوهرمم طرف اونارو گرف 😏 اونهمه کار کردم واسش اون روزش اینقدر اینقدر اینقدر گریه کردم ک فرداش صدام گرفته بود کلا

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
2738
فردا تولدمه منتظرم

مبااارک😍😍😍😍😍😍😍⁦❤️⁩🌸

امضامو تااخر بخون😁کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !! بیا یه بازی 😁                                                                                        ریپلای کن  بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و میبینه خبر خاصی نیست. در واقع ما موفق شدیم یکیواسکل کنیم😂😂‌‌    

امیدوارم زندگی هاتون پر از سورپرایزای قشنگ باشه همیشه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای جانمممم😍😍😍😍عشقتون پایدار خوشیهاتون موندگار.خوشحالم ک حالت خوبه عزیزم

ممنون عزیزم و همچنین .زندگی همه و همینطور من بالا پایین زیاد داره ولی بی انصافیه فقط سختیهارو دیدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیایین من بگم واسه من تاریخیه پارسال اینقدرررررررررر ذوق داشتم پولامو جمع کردم ک نامزدمو سوپرایز کن ...

اخی چه گناه داشتی دختر😔

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
همسرم روز تولدم شیفت بود هی ب گوشیش زنگ میزدم رد میکرد منم خونه مادرم بودم یهو سر شام دیدم همسرم با ...

خیلی هیجان انگیزه همیشه خوش باشید عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخی چه گناه داشتی دختر😔

۱ساله لحظه ای از یادم نرفته و نمیره😆 بعضی چیزا از یاد نمیره 

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
2706