2726
عنوان

45 روزه با نامزدم حرف نزدم و همو ندیدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2898 بازدید | 131 پست
اون الان منتظره شما نازشو بكشي چرا شما مردا گيراييتون پايينه انقد؟😐😐😐٤٥روزه خبري ازش نگرفتي تو؟؟ ...

چندین بار من پیش قدم شدم. ولی معمولا یروز در میون قهر می‌کرد، و هرچی صحبت می‌کردم نتیجه نداد. قهرش بیس از حد بود. تازه اصلا انتقاد پذیر نبود. به پیشنهاد کسی من ایندفعه نرفتم طرفش. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چندین بار من پیش قدم شدم. ولی معمولا یروز در میون قهر می‌کرد، و هرچی صحبت می‌کردم نتیجه نداد. قهرش ب ...

خب اگه عشق بينتون نيست چرا ادامه ميديد؟؟؟

بهتر نيست بجاي قهر منطقي و رو راست بريد باهاش صحبت كنيد؟؟؟و اگه دوستون نداشت تمومش كنيد؟؟

چندین بار من پیش قدم شدم. ولی معمولا یروز در میون قهر می‌کرد، و هرچی صحبت می‌کردم نتیجه نداد. قهرش ب ...

خب دلخوره ازت دیگه باید نازشو بکشی این چ پیشنهادیه ک اینهمع مدت ازش بیخبری ببین دلخوریش سر چیه؟ درضمن ب جای انتقاد کردن ازش تعریف و تمجید کن

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏
خیر. ازدواج سنتی بود. 

خب حتما مدت زمان اشناييتون كم بوده كه به شناخت كامل از هم نرسيد 

هنوزم دير نشده ب نظرم باهاش تماس بگير برو دنبالش بريد كافه يا رستوران قشنگ بهش بگو دليل اين رفتاراش چيه 

مرا عهديست با شادي كه شادي آن من باشد ....🍃         زير برگه ي تمام ارزوهام رو خدا امضا زده💫❤️                  روزاي خوبي در انتظار من هستن 🧿🌈                         خداجونم براي من بهترينا رو ميخواد 😍
من اصلا نمیتونم قهر کنم اگه از شوهرم ناراحت شم فقط سرد باهاش حرف میزنم و خیلی نگاش نمیکنم

دقیقا عین من.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
خانواده ها هم این مدت در ارتباط نبودن. دو طرف جوری رفتار میکنن انگار خیلی در جریان رابطه ما نیستن

باید مسئله رو حلش کنی.کلا فردی که زود قهر میکنه و دیر آشتی میکنه زندگی باهاش سخته .

🌷اللهم صل علی محمد و آل محمد🌷
2706