2410
2553

سلام دوستان..دوست من که از بچگی بهترین دوستم بوده البته یکی از فامیل های دورمون هم هست...ولی خیلی صمیمی ایم...الان اونروز سر یه موضوعی گریه می کردم و کلی دعوا جنگ با بقیه داشتم...اومدم با گریه بهش پیام دادم..بعد بهم  گفت چیشده...منم اومدم بگم..تا گفتم تو میدونی ک من بی حالم و اینا.....اینم شروع کرد گفت تو تقصیر خودتهبی حالی تو فلانی الی بلی...کلی چیز گفت...اخرشم اعتراض کردم میگه جنبه حرف نداری...دوستان واقعا حرفاش درست بود اما تو اون موقع تو اون موقعیت جاش نبود چون من از تنهایی پناه بردم ب اون..ولی پشیمونم کرد

منم گفتم حرفات و قبول دارم ولی الان جاش نبود. ..به جای دلداری و حرف زدن و آروم کردمم داری حالم و بدتر می کنی...سین زد ج نداد...

امروز اومده تو گروه میگه وای من عاشق یه بازیگرم و فلان و بیسار بعد ما هم به خنده گرفتیم برگشته میگه ایشالا من بمیرم ک هیچکی درکم نمیکنه😐😐😐منم گفتم انتظار همدردی داری؟؟؟؟؟؟....استوری گزاشته درد و دل کردن خوبه ولی ازت خسته میشن...

خودش وقتی من به دلداری تو اون حال بعد نیاز داشتم نیومد فقط سرزنشم کرد ولی الان خودش از رو خوشی یه فیلم تو تلوزیون دیده می که عاشق فلانی ام امتظار داره بریم همدردی واقعا نمیدونم باهاش چیکار کنم

فعلا پیگیر شاد باشین ببین کی وصل میشه

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

اگه میخوای زندگی کنی و زود پیر نشی فقد باید انتظارتو از ادما کم کنی،درغیر این صورت زود پیر میشی

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید

من به دوستم اس میدم حالم خوب نس صد تا فش حواله ام میکنه تهشم میگه چشت در آد باز دوباره کلی فش میده کلاً من حالم خوب میشه😂😂😂😂

i con love four days❤spring🌼summer🌾autumn🍁wwinteror not maybe three days:)yesterday👈today👇tomarow👉 what aboyt tow days😞day and night🌌no!😐one day is enoygh👌ever day💕...💞i love you ever day💞 هر نسیمی كه نصیب از گل و باران ببرد🍃می تواند خبر از مصر به كنعان ببرد🔛آه از عشق كه یك مرتبه تصمیم گرفت:❤یوسف از چاه درآورده به زندان ببرد🔗وای بر تلخی فرجام رعیت پسری😯كه بخواهد دلی از دختر یك خان ببرد👸ماهرویی دل من برده و ترسم این است🙊سرمه بر چشم كشد، زیره به كرمان ببرد👀دودلم اینكه بیاید من معمولی را🙋سر و سامان بدهد یا سر و سامان ببرد💆مرد آنگاه كه از درد به خود میپیچد😪 ناگزیر است لبی تا لب قلیان ببرد🚭شعر كوتاه ولی حرف به اندازه ی كوه🗻باید این قائله را "آه" به پایان ببرد😔شب به شب قوچی ازین دهكده كم خواهد شد🐐ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد!🐺
2706