2733
2734
عنوان

خانواده شوهرتون کمکتون میکنن؟

546 بازدید | 25 پست

بچه‌ها من کرجم و خانوادم تهران

مادرشوهر و خواهرشوهرام همه نزدیک هم نزدیک خونه‌‌ی ما زندگی میکنن

همیشه وقتی مهمونی باشه همشون کمک هم میکنن

ولی میان خونه‌ی ما تکون نمیخورن فقط تعارف میزنن

شوهرمم پشت اوناست

منم میرفتم خونشون یکم کمک میکردم

الان دیگه میگم کمک نکنم ولی اخه دلم به حال خودم میسوزه

من اگه کمک نکنم هر کدوم اونا سه نفر دیگه رو دارن که کمکشون کنه ولی اونا کمک نکنن من تنهام

به نظرتون بهترین راه حل چیه در برابر اینا؟

خب دیگه کمک زوری نیست گلم 🙄

اخطار  اگه فکر می‌کنی اون دختری که تو خیابون شالش افتاده یا حجاب نداره باید مورد آزار کلامی و جنسی قرار بگیره ...اگه فکر می‌کنی دختری که آرایش یا تتو داره قصدش جلب توجه  دیگران ..  اگه فکر می‌کنی دختری که تو صفحه شخصیش عکس با پوشش دلخواهش میزاره باید مورد آزارقرار بگیره ... اگه فکر می‌کنی دختری که پریود شدن رو مخفی نمیکنه و پد بهداشتی رو تو کیسه مشکی نمیخره حیا نداره... اگه فکر می‌کنی دختری که چهار کلمه با یه مرد حرف زده و خندیده بی بند و باره ... اگه فکر می‌کنی به  اون دختری که تو خیابون بلند می‌خنده باید بد نگاه کرد و تیکه انداخت .. اگه فکر می‌کنی دختری که تو مهمونی لباس باز پوشیده باید با نگاهت آزارش بدی ... اگه فکر می‌کنی چون یک دختر مهمونی رفته و مشروب خورده حقشه مورد تجاوز قرار بگیره ... باید این رو بدونی ..... تو هم حامی تجاوزهستی... تو هم یک متجاوزی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ن تو خانواده شوهرم هیچ قدمی برا عروس برنمیدارن.که بخوان کمکی کنن

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

توقع چه كمكي داري ازشون؟

الان توي اين وضع مگه هنوز مهموني دارين 

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2738

مهمان اسمش روشه،مياد براي مهموني

من چه خانواده خودم چه همسرم هميشه همه كارامو از قبل ميكردم ميزمم ميچيدم

ظرفم نيمزارم بشورن،ولي برم خونشون در حد بردن اوردن كمك ميكنم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
والله من مهمان میاد خونم دوس دارم فقط بشینه انقد بدم میاد بیاد تو دست و پام و اشپزخونم  از قبل ...

منم همین جوری مهمون میاد میگم فقط بشینه خودن از قبل همه کارامو میکنم ولی خب جایی ام میرم بلند نمیشم

اونا که تعارف میکنن شما هم نه نگو

مثلا میگن میخوای کمک کنیم تو غذا کشیدن بگو بله خوشحالم میشم

من یه فامیل با سیاست دارم برای کمک گرفتن تو کار کردن دونه دونه اسم میاره بلند تو جمع، مثلا میگه مریم جون بی زحمت شما سالاد رو خرد میکنی خیلی ماشاالله خوشگل و اندازه هم خرد میکنی.

مثلا بزرگترا رو میگه شما تجربه تون بیشتره زحمت کشیدن غذا با شما باشه

خودشم مدیریت میکنه😀 انقدم همه دوسش دارن

خودتم باید کمک کنی دیگه ما هم نزدیک همیم تو دور همیا هممون بلند میشیم همه کارا رو با هم میکنیم انگار خونه خودمونه ولی زنداداش بزرگم بلند نمیشه هر وقت یه چیزی رو بهونه میکنه یا هم بلند میشه یدونه وسیله میاره تو اشپز خونه میچرخه که یعنی دارم کمک میکنم ولی اصلا کار مفیدی نمیکنه   ما که خودمون دیگه همه جا کمک میدیم ولی این منو عصبی ممیکنه حالا خودش دعوت کنه میگه زودتر بیایید کمک بدینا اخر شبم میگه میخواید بشورید جمع کنیدا  

2706