2737
2734
چرا هیشکی جوابمونمیده؟😥

برو تو گوگل

بزن اپلود عکس خودش توضیح داده

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر عزیز ماشالا خوشگلی و خدا حفظت کنه برای خونوادت😊 وقتی گفتی ۱۸ سالته یه کوچولو جا خوردم و تو ...

من نفهمیدم ازدواج کردی گلم‌منم با لحن بدی نگفتم کلا دخترای امروزی یکم دیر بزرگ میشن بخاطر همین گفتم .اگه ناراحتت کردم عذر میخوام

🌹🌹🌹

2728
عزیزم کاشکی به استارتر هم بگی یخورده ملایمتر صحبت کنه. عکسشو گذاشته که دیگرون نظر بدن خب قرار نیست ه ...

شیر مادرت حلالت .... حرف حق 

البته بعضی ها کاسه داغتر از اش میشن و همونان ک توی واقعیتم سرشون توی زندگی بقیست همونجور ک اینجا نظر خودشونو نمیدن میپرن ب نظر های بقیه ..

2738
والا داره از حسادت پاره میشه بعد میگه من حسود نیستم😂😂

کسی ک این وسط پاره شده دقیق شمایی ..و قشنگ معلومه با نظر های بقیه پاره میشی ....بیشعوریت م شاخ دم نداره همین نوع حرف زدنت ک حتی جمله هاتو شرمم میشه ب خودت پس بدم ولی خوب ادمای مث شما لیاقتتون مث خودتون باهاتون حرف زد ...یخورده فرهنگ داشته باش 

کسی ک این وسط پاره شده دقیق شمایی ..و قشنگ معلومه با نظر های بقیه پاره میشی ....بیشعوریت م شاخ دم ند ...

حرص نخور اخر شبی😂

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
😳😳😳😳😳شوخیه دیگه...من اینجا رو ترک کردم😭😭😭🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️

😐 نرو نرو اگه بری شمدونیا دق میکن

بیا بیا که دلم بی تو یه برگه زرده

توجه کنید ... همه یآدما جنبه‌ی رابطه‌ی جدی رو ندارن بعضی ها باید همیشه هول و دم دستی بمونن 🙂
2706