2410
2553
عنوان

شوهرم رفت سرکار و طبق همیشه هندزفریو برداشتم و ادامه توهماتم

| مشاهده متن کامل بحث + 80439 بازدید | 1144 پست
توهم اینکه ی دختر خیلی خووووشگلم و کلی خاطر خاه دارم و ناز میکنم براشون

برگهااایم😐

1400/1/1بلـــــه😕چیــه😕همینه که هست😕خلاصه که قانون جذبو😕 از این حرفا😒😐ماچ بـــه کلتون😐💋امید به بالا سری مامان1400🤲😕💋هـــــوم😕دیگ هیچی😐 هــــا راستی اهل گزارش زدن نیستم ولی تز روشن فکریو😕 و ادای باکلاسی😒و از این چیز شعرا ببینم گزارش🤫 بــــله😒باکالاسای😕 بافارهانگ😕 لاناتی😕هــــوم😕تیکه کلاممه اصن😐دنیام داداشم🤗مثلا عشق شوهرمم😕حرف سازنده و تو دل برو ببینم صلوات میفرستم برا فاعلش😕خلاصه که هیچی 😕بعدم برای عزیزانی که بعد استاد همه چیز دون ادعای دانایی در صدرو دارن باشه شما حرفایی که تا چند سال ایندم میخای بزنی درسته 😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

منم همینجورم زندیگیم داشت از هم میپاشید آهنگ رو حذف کردم از زندگیم.کم کم داشتم بدون آهنگ توهم میزدم

میشه واسه حل شدن مشکلم صلوات بفرسی،زندگیم بدجوری بهم ریخته اس.دعا کنین دشمن شاد نشم.قلبم داره میترکه
2714
منم همینجورم زندیگیم داشت از هم میپاشید آهنگ رو حذف کردم از زندگیم.کم کم داشتم بدون آهنگ توهم میزدم

دیگه شورشو دراوردم زندگیمو کلا ول کردم چسبیدم ب این توهم

Sometimes🖤itsbetterto     havenoone ,,,trustme,,,Some  people🥀      makeyoulohelier🖤🙏
وا منم اسفندیم، ولی مث شما نیستم، دیگه از موتوری جنس نگیر، من ساقیم خوبه حتما    

وا چیزی مصرف  نمیکنم ک

Sometimes🖤itsbetterto     havenoone ,,,trustme,,,Some  people🥀      makeyoulohelier🖤🙏
2706