2737
2734

نفسمم‌ خیلی تنگ‌ میشه چندروزه‌ کرونا گرفتم‌ روزای‌ اول غش‌ ایناکردم‌ توحیاط‌ ازحال‌ بدم‌ الان‌ بهترشدم‌ فقط‌ حس بویایی‌ ندارم ونفسم‌ بالانمیادچیکارکنم

والا یکی از دوستام میگفت لیمو ترش تو اب بریز روزی چند بار بخوری خوب میشه

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم فقط ابمیوه طبیعی بخور خیلییی خوبه زودتر خوب میشی

مامانم میگه پاشو برو نون بگیر میگم من امروز تولدمه نباید کار کنم😌میگم مامان شام چی داریم؟؟!میگه منم امروز زاییدم نباید کار کنم😎...راس میگه خب چی بگم😐🖤*******هر وقت یکی تو مسیج دیر جوابمو بده منم تایمر میزارم همونقدر دیر جواب میدم😌#کینه_ای_باشیم😌******* آدمای اطرافت هرچقدرم که بد بودن یا بد میشن؛تو بد نباش(ببخش اما فراموش نکن) *******هر موقع یکی یه بدی در حقت کرد نگو خدا جوابشو بده ، خدا مهربونه میبخشه ...خودت پوستشو بک‌ن👌🏼🤗
2738

من این دوران رو گذروندم 

حس بویایی چشایی تا یکی دو ماه برنمیگرده 

چند درصد درگیری ریه داری؟

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....

من دو هفته قبل اینجوری شده بودم بوی هییییییچیو نمیفهمیدم جالبشم این بود که با شوهرم همزنان اینطوری شده بودیم مطمئن هم نبودن کرونا گرفته بودیم یا نه من که بجز حس بویایی هیچی نداشتم دو سه هفته ای کشید تا کم کم بو فهمیدیم

من هیچوقت از دیگران ناراحت نمیشم فقط نظرم درموردشون عوض میشه😊
2706