2726
عنوان

بارداری

61 بازدید | 4 پست

دوستان من از دیروز خونریزی دارم مثل پریودی اولش با لکه صورتی روشن شروع شد و بعدش کاملا نوار رو باید تعویض میکردم امروز قطع شده تقریبا باز هر چند ساعت یک قطره میاد بی بی چک گذاشتم مثبته دو خط داره یکی خیلی پرررنگ یکی کمرنگ تره ولی کاملا معلومه دو خطه مگه میشه باردار باشم اما خونریزی داشتم؟ یعنی مشکلی هست؟ امکان اینکه برم دکتر هم ندارم در حال حاضر کسی تجربه این مدلی داشته منو از این شک و ابهام در بیاره ممنون

برو دکتر شاید خارج رحمیه شاید درحال سقطه شاید باردار نباشی . حتما برو دکتر

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بله ممکنه

بعضیها تو بارداری پریود میشن

اما اگه باردار باشی و خونریزی داری خیلی خطرناکه حتما باید بری بیمارستان بخش زنان، یا دکترمتخصص

باید استراحت مطلق باشی و پروژسترون استفاده کنی

خدایی نکرده اگه خارج رحمی باشه ممکنه لوله رحمتو بترکونه و شانس بارداری های بعدیو از دست بدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من هنوز موعد پریودم نرسیده اگر باردار باشم اولشه یعنی حتما باید برم دکتر؟ خیلی خطرناکه؟ اشتهام بند اومده از بو غذا شامپو صابون بیزارم با ماست زنده ام فقط سه روزه ماست و نعناع. دچار اسهال استفراغ هم شدم