2733
2739

سلام خانوما من باردارم 5 ماهمه. مادر شوهرم همش میره برمیگرده میگه چیپس نخور. پفک نخور. زرد چوبه نزن ب غذا بچه زردی میاره 😐واقعا زردی بچه ربطی به تغذیه مادر طی بارداری داره. اینا زردی میاره؟ 

مغزمو خورده همش میگه برادر زاده من نخورد بچش زردی نداش. 

یکیم این که شربت دوشاب بخورم من یا نه میگه بخور(. شربت دوشاب مخلوط آب و شیره انگور)  کسی چیزی میدونه در این مورد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گوش نکن.

چرا گوش نکنه،درست میگه البته کاملا و مطلقا ربط کامل نداره ولی رعایت کنی درجه زردی کمتره ،اینها همه می خوای گرمی هستن ماه های آخرسر سردی بیشتر بخور

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2731

بله تغذیه کمی تاثیر داره ولی نه از ماه پنج و نه فقط چیپس و پفک 

من خودم اینارو نمیخوردم برعکس انار و سردی زیاد میخوردم ولی پسرم تا ۱۵ رسید زردیشو رفت زیر دستگاه

دو نوع زردی وجود داره،اونی که مربوط به تغذیه مادره در حالتیه که مادر در خوردن گرمی جان بدجور زیاده روی کنه،و اگه نی نی مبتلا بشه خیلی زود خوب میشه و زیاد مهم نیست

اما نوع دوم زردی هیچ ربطی به تغذیه مادر نداره،اگه گروه خونی مادر با بچه متفاوت باشه به احتمال زیاد بچه زردی میگیره و یه کم جدی هست ،ممکنه نیاز به دارو و دستگاه باشه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

به گروه خونی جنین و مادر ربط داره... من تو بارداری این چیزا رو نخوردم ولی پسرم زردی داشت و رفت تو دستگاه...

❤دنبالِ مردی نباش که موهاتُ ببافه ... مـردی رو بخواه که بتونی بدونِ ترس باهاش رویا ببافی ...مردی که بلد باشه برات لاک های رنگ و وارنگ بزنه خیلی جذابه ولی از اون جذاب تر مردیه که بتونه دنیاتُ، خواب‌هاتُ رنگی کنه ... مردهایِ زیادی بلدن درِ ماشین رو برات باز کنن اما⁣ مردایِ کمی هستن که بلد باشن گره هایِ کورِ اخم هاتُ، گرفتگیِ دلتُ باز کنن ...⁣ میشه کفشِ پاشنه‌دار پوشید و برایِ زمین نخـوردن به مردهایِ زیادی تکیه کرد اما مردی که تکیه‌گاهِ روزهایِ بی کسی‌ات باشه و پناهِ بی‌پناهیات کجا و مردهایِ موقتیِ یه روزه و یک ماهه کجـا ... عزیزم⁣ مردهایِ زیادی هستنـد که بلدن با کارایِ جذاب سرِ ذوقت بیارن اما⁣ موقتی و زودگذرن ... جذابیتشون یه جایی ته میکشـه ...⁣ میدونی آخه آدما از یه جایی به بعد از خودشون نبودن، از خوب بودن‌هایِ الکی و اجباری خسته میشن ...⁣ اونوقته که یا میرن یا بد میشن ... اما مردهایِ واقعی⁣ اون‌هایی که بلـد نیستن خیلی کارایِ فوق‌العاده انجام بدن⁣ ، همونا که میتونن امروزتُ بسازنُ فـرداتُ ، اومـدن که بمـونن ... اونایی که با تمامِ معمولی بودنشون، جـذابن و با همه یِ سادگیشون فوق‌العاده ...⁣این مـردا یه قلبِ صاف دارن که تقدیمت میکنن و "دوستت دارم"هاشون نفوذ می‌کنه تهِ تهِ روحت و عشق ته‌نشین میشه تو دلت ... اگه یکی از همین‌هارو داری، یه جایِ خوب تو دنیات قایمشون کنُ تا میتونی دوسشون داشته باش ... خدا تعداد محدودی ازشون ساخته و یه نمونه‌اشُ واسه تو کنار گذاشته ...⁣ از دستش نده❤
2738
چرا گوش نکنه،درست میگه البته کاملا و مطلقا ربط کامل نداره ولی رعایت کنی درجه زردی کمتره ،اینها همه م ...

والامن همه چی میخوردم.پسرم اصلازردی نداشت

ب خدا اعتماد داشته باش.. یجوری پازل زندگیتو میچینه ک لایقشی..
والامن همه چی میخوردم.پسرم اصلازردی نداشت

ماه های آخر مهمه میزان زردی تاثیر داره رو کم و زیادش

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
راست میگه مادرشوهرت ولی کندر تو ماه های آخر بیشتر زردی میاره ولی برا هوش بچه عالیه که اونم البته خدا ...

کندر بیش فعالی نمیاره؟

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
تو بارداری بهتره تغذیه ی سالمی داشته باشی عزیزم، از حرفش ناراحت نشو. اگر هم هوس کردی خیلی کم مصرف کن ...

5 ماهه باردارم شابد سر جم 5 بار چیپس نخوردم بفکم همین طور ولی زرد چوبه مثل سابق استفاده میکنم. با اینکه میبینه نمی‌خورم میره میاد میگه نخور نخور. میگم نمی‌خورم باور نداره

2706