2703
2553
عنوان

خاستگارو و دودل بودن

325 بازدید | 23 پست

من خیلی روی خساست و گدا صفت بودن حساسن ی ازدواج ناموفق داشتم ک تا استخوان  خساست  چشیدم این اقایی ک اومدن خاستگاری   چندماه هست باهم حرف میزنیم  و دوجلسه  اومدن خاستگاری جلسه اول گل اورد جلسه دوم ی شیرینی معمولی حالا اینا ملاک نیس خانوادم تحقیق کردن میگن که خانواده خسیس و حسابگر هستن  پسره  اون موقع که طلا  بالا بود انگشتر ۴ تومن ب عنوان نشون گرفته بود یعنی پایینتر این قیمت نبود فکرکنم کل باتوجه ب حرفاشم فهمیدم دنبال ارزون ترین چیزاس   ت این  دوجلسه ی  جور لباس پوشیدا بود و میخاد واس جلسه سومم همون لباساهم بپوشه  یعنی ۳جلسه لباس ‌تکراری

ی بلوز شلوار دیگ داشت من خوشم نیومد گفتمش نظرمو ولی حاضرنیس بره بازار لباس بگیره ‌  یا  ما شهرمون ۲ساعت باهم فاصله داره  همیشه ماشین میگیره که ۴نفر پر شن اصلا بهش مرخصی نمیدن ی بار گفتمش استثنائن  شخصی بگیر بیا گفت هوووو میدونی چخبره ۲۰۰ تومن میشه تا بتونم بیامم نمیشه . بنظرتون خسیسه؟  

همیشه دودل رو چیز دیگه میخونم  

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
بعله بدجور دوسپسر من میاد ۳۰۰-۴۰۰خرج میکنه کلیم واسه من خرج میکنه ولی حساب وکتابم دارع

اره اخه  شهرمون که متفاوته و دیر ب دیر میتونه بیاد مجبور شد  گفتمش ی بار وسط هفته بیاد اینقدر فاصله نیفته اگه شخصی میگرفت دویست میشد گفت  گرونه 

والا حسابگر بودن خوبه چون همه که دست شون پر نیس، به وسعش خرج می کنه ولی اینکه گداصفت باشه یا برای شما و خودش سخت خرج کنه بنظرم کاملا" صریح ازش بپرسید، من خودم ولخرج نیستم شوهرم هست، من کنترل می  کنم چون زندگی جمع کردن با ولخرجی نمیشه! مرد نباید خسیس باشه ولی حسابگری خوبه! مثلا" بابای من حسابگره برای خودش خیلی کم خرج می کنه، با اینکه وضعش خوبه سال ها یه ماشین معمولی سوار میشه تا خراب نشه هم عوض نمی کنه، یا لباس هاشو ما براش کادو می خریم، کلا" تو قید خرید برای خودش نیس، ولی برای خانواده چیزی می خواستیم که در توانش بود دریغ نمی کرد! بنظرم این سبک زندگی شاید بنظر سخت بیاد ولی برای اطرافیان اگه کم نذاره زیاد مشکل ساز نیس

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   
2706