2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم نشنیدم چیشده

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
شوهرت چی شد

فردا صبحش خواهر شوهرم زنگ زد بچه پیش منه دیشب اورده پیش من رفته‌بعد‌مادرش زنگ زد‌بیا خونمون حتماا

برای سلامتی فندق مامان یه صلوات میفرستی؟اخه اون معجزه خدای قشنگمه تو اوج ناامیدی
فردا صبحش خواهر شوهرم زنگ زد بچه پیش منه دیشب اورده پیش من رفته‌بعد‌مادرش زنگ زد‌بیا خونمون حتماا

خب رفتی

تینا سابق هستم قطع کردن حقایق شنیدن سخته به خصوص برای یه تعداد۵

اره رفتم قبلش رفته بودم کلانتری بابت سند خونم و مدارکم ک برده بود شکایت نوشته بودم رفتم گفتم مگه باباش نگفت پسرم عیبی داشته باشه خودم طلاقتو میگیرم بعد مادرشوهرم التماس میکرد‌ک ایندفعه رو ببخش هرچی گفت گفتم نه 

برای سلامتی فندق مامان یه صلوات میفرستی؟اخه اون معجزه خدای قشنگمه تو اوج ناامیدی
2738

باباش اومد گفتم اره پسرت دوست دختر گرفته زنگ زد بهش اومد بادعوا میگفت اره تو با خانوادم مشکل داری این کارو کردم بعد به خواهرش ب دروغ گفته بود زنم ۳ ماهه پیشم نمیخوابه