2726
عنوان

خانواده شوهر بی درک

360 بازدید | 21 پست

شوهرم امروز عمل دواریکوسل داشت بعد الان خانواده شوهرم گفتن میخوان بیایم دوسه روز خونتون بمونیم 

عوض اینکه کمک کنن یه باری هم به دوش آدم اضافه میکنن

برای عدم قطع دسترسی:                                                       ما هیچ فقط نگااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😵😵😵😵😵😵ای بدم میاد از این آدما ای بدم میاد. بخدا از ته ته دلم برات صلوات میفرستم ک نیان 🤦‍♀️🤦 ...

وای توروخدو بفرست پرسی😭😭😭

برای عدم قطع دسترسی:                                                       ما هیچ فقط نگااا

بهشون بگین ما الان آمادگی پذیرایی نداریم، اوضاعمون رو به راه شد زنگ می‌زنیم تشریف بیارین

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
وای توروخدو بفرست پرسی😭😭😭

چطور تحملشون میکنی اخع؟ رفتارت عادیه اگه بیان یا قیافه میگیری؟

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞

یعنی چی به شوهرت بگو نیان ازاینور عمل کرده ازاینور کرونا. بنظرمن به شوهرت بگو توبیمارستان بودی عمل کردی ازکجا معلوم شاید کرونا داشته باشی اگه مامان اینا بیان بگیرن ازت چیکارکنیم کاری کن شوهرت خودش نداره اه اه اعصاب نموند برام امذوز

فقط خدا کافیه ❤️ وزن شروع 72 هدف 65 ❤️من میخوام ومیتونم که بهش برسم 💪
حتما میخوان بیان کمکت

نمیخواممم راحت نیستم با سه تا مرد دیگه تو خونه😭😭😭

میخوام به شوهرم برسم

2706