2726

بله عزیزم من ۴ بار سقط کردم

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چند هفته بودن

همشون ۶ یکیش ۷

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
بله عزیزم من ۴ بار سقط کردم

بعد چاق نیستید الان؟ آخه شنیدم سقط باعث چاقی میشه

یدونه شوهر دارم من قند عسل دارم من. فدات بشم من بدون تو جونم درمیاد بمونی برام آخ قربون قد و بالات برم من زندگیم 😍😍
بعد چاق نیستید الان؟ آخه شنیدم سقط باعث چاقی میشه

ن لاغرم شدم عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من سه بار سقط داشتم که هر سه هم بارداری پوچ بوده و هنوز بعد از گذشت ۷سال نتونستم درمان کنم وبچه دار ...

اسی من همیشه ترس دارم نتونم بچه دار بشم یک ساله ک عقدم عاشق بچه مخصوصا پسرم شوهرمم بچه دوس داره ولی ب حالش فرق نداره مخصوصا از وقتی نی نی سایت اومدم همش میگم نکنه عروسی کنم مشکل داشته باشم

یدونه شوهر دارم من قند عسل دارم من. فدات بشم من بدون تو جونم درمیاد بمونی برام آخ قربون قد و بالات برم من زندگیم 😍😍
جدی؟ منم بعد سقطم چاق شدم‌ نمیدونستم‌ دلیلش اینه

نمیدونم منم شنیدم قطعی نمیدونم صحت داره یا نه

2706