2726

دوساله عقدم منتظرم خونه بسازه شوهرم بدون هیچ جشنی بدون هیچ کادویی یه گوشی برام نخرید تو این دوسال خیلی کار کنه ماه صد دویست بتونه بده 

خسیس نیست نداره شغلش آرماتوربندی ساختمون وقتی اومدن خواستگاری گفتن خونه داره فقط کار داخلیش مونده پدردروغگوش گفته پنج ماهه آماده میکنیم براش شده دو سال دریغ از هزارتومان کمک ی خونه صدو سی متری طبقه وسط تازه داره تموم میشه کارش هر چی کار میکرد سر خونه خرج میکرد روزهای بارونی که نمیتونه بره سرکار بهم میگه بعد دادن بدهی خونه قسم میخورم بهت پول تو جیبی میدم برات لباس میخرم ولی خیلی دلم گرفته ب این معیار که سالم باشه کاری باشه خونه داشته باشه ازدواج کردم چون دیگه سنمم سی شده بود حرف مردم حرف مردم هی هنوز مجردی همسن های تو بچه هاشون بزرگ شد الانم دوساله عقدم همون موقع ک عقد کردم چقد فامیلامون خوشحال ک عروسی داریم همه لباس خریدن چی شد کو جشن 

تازه کار تعمیر نمای ساختمون و پله ها مونده چون طبقه ما طبقه وسطیم طبقه بالا و پایین هنوز تعمیر نکردن همکاری نمیکنن برای درست کردن پله و نمای بیرون ساختمون 

اگه پول داشت اگه پشتوانه مالی داشت این نبود روزگارم باید کار کنه با حقوق کارگری

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر

حالا نما نشه نمیتونی بری توش؟

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

آره درسته کاملن،به خاطر همینه که نه با پسری دوست میشم که پای عشق و عاشقی بیوفتم باهاش وبه عشق هم اعتقاد ندارم فقط اگر ی بار خواستم ازدواج کنم ازدواج سنتی با پسر خانواده دار پولدار همین ،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خودت درس نخوندی؟؟ درآمد نداری برا لباس و این چیزا؟

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 
حالا نما نشه نمیتونی بری توش؟

دیگه گفتم همین بدون تعمیر پله و بنا برم موندم چجوری دوستا و فامیلام بیان چی بگن دوسال صبر آخرش هم این

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر
دیگه گفتم همین بدون تعمیر پله و بنا برم موندم چجوری دوستا و فامیلام بیان چی بگن دوسال صبر آخرش هم ای ...

ببیین از الان حرف مردمو بزار کنار فقط برات خوشی و ارامش خودت و شوهرت مهم باشه تو زندگی فقططط

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
خودت درس نخوندی؟؟ درآمد نداری برا لباس و این چیزا؟

چرا درس خوندم حقوقم زیاد نبود اومد بیرون تو شرکت کار میکردم پدر و مادرم بهم پول میدن اما خیلی خجالت میکشم الانم ازشون بگیرم

بگو دو دونگ بزنه به نامت    جبران همه چی میشخ     عروسی ام که نداری   تازه ...

چجوری بگم ک بزنه 

برای مردم زندگی نکن

برای خودت زندگی کن

من شوهرم همون خونه نصفه نیمه رو هم نداشت

با هم زندگی رو ساختیم

مردمم حرف زیاد زدن و میزنن ولی این زندگی ما دوتاست به هیچکس هیچ ربطی نداره

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
آره درسته کاملن،به خاطر همینه که نه با پسری دوست میشم که پای عشق و عاشقی بیوفتم باهاش وبه عشق هم اعت ...

آفرین دقیقاً همینطوری باش

عزیزم متاسفانه با این اوضاع اقتصادی اکثریت تو این شرایطن. ما خودمون دو ساله عقدیم نه ماشین داریم بگردیم حال کنیم نه هنوز خبری از خونه هس و نه کادوهای انچنانی. ولی مثل کوه پشت همسرم وایستادم به هرحال اونم یه انسانه چکار کنه با این وضعیت. 

بخدا خودم گاهی وقتا کم میارم انقدر استرس میکشم ولی به روش نمیارم تو خلوت خودم گریه میکنم. اما پیش اون عین کوه وامیستم بهش انگیزه میدم خداروشکر تو خیلی چیزا پیشرفت کردیم تا به حال. 

و این مشکلات باعث شده بیشتر و بیشتر باهم صمیمی تر شیم.

الان بخدا من اینهمه عشق و صمیمیتمونو با صدها میلیارد پول هم عوض نمیکنم.

عزیزم متاسفانه با این اوضاع اقتصادی اکثریت تو این شرایطن. ما خودمون دو ساله عقدیم نه ماشین داریم بگر ...

آفرین بهت ک انقد قوی هستی یعنی هیچ جشنی نگرفتی خودتون چندسالتونه

2706