2737
2734
عنوان

عیدا برا خواهرشوهراتون عیدی میبرین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 664 بازدید | 74 پست
از مادرشون هم عیدی میگیرن،ولی درعوض عیدی هم میدن به اون

خب مادر دختر عیدی میبره .ما ک رسم داریم...اینکه شمام ببرید ما رسم نداریم.عیدی مال بچه هاست بابا

حیدر بابا آغاجلارون اوجالدی ... آما حییف جوانلارون قوجالدی
نبرید  انقد آه وناله هم نکنید خوب  چ کاریه  طرفم راضی نیس ی کادو بگیره پشت سرش انق ...

کاش از دستمون برمیومد نمی‌بردیم

وقتی داداشه دوست داره ببره حرف ما این وسط کیلوچند؟!

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد خسیسید برادر همون عیدی میده دیگ ب خواهر بله باید داد واس من بااینکه خسیسن ولی عیدیشونو قطع نم ...

دقیقاااااا حالا انگار از این سال تا اون سال صد یا صد و پنجاه داداش

بده به  خواهرش آسمون به زمین میاد !!!!پول یه روسری هم نیست بخدا !!!!پول چهار پنج کیلو میوه هم نیست ،،پول یه دونه مرغه

حالا اگه وضعشون خرابه میتونن هشتاد یا صد ببرن ،،،

ولی این عیدی یه جور دلخوشی هست ،،یه جور امیده واسه دختر ,,,,منظور از عیدی یعنی اینکه هوای دختر یا خواهرمون رو داریم به فکرش هستیم 

2731

والاا ماهم ب خواهرشوهرام و بچه هاشون و مادر شوهرم و یبچه های برادر شوهرم همه عیدی میدیم تازه دوسالم هست ازدواح کردیم..ی خواهرشوهر مجردم دارم هر سری ک میریم بهش پول میدیم..ولی اونا دریغ از ی هزارتومنی واسه دخترم ن تولدش ن عیدی..

دقیقاااااا حالا انگار از این سال تا اون سال صد یا صد و پنجاه داداشش بده خواهر آسمون به زمین میاد !!! ...

آخه عزیزم یکی دوتا نیستن مادرشونم هست دم عید آدم هزار تا خرج داره اینم همیشه قوز بالاقوز میشه توقع چیز خوبم دارن یا پول چشمگیر  کلا پررون

خدایا شکرت .پدر و برادر ندارم ولی در عوض یه پسر ناز بهم دادی .هرچقدر شکر کنم کمه
2738
کاش از دستمون برمیومد نمی‌بردیم وقتی داداشه دوست داره ببره حرف ما این وسط کیلوچند؟!

خوب همسرت حرفتو نمیخونه

خواهر شوهر مسئله نیست الان

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
ب مادرشوهرتون مثلا اگه بخواین پول بدین معمولا چقد میدین برا عیدی؟

دیگه کنتر دویست نمیدیم شوهرم چندر غاز حقوق میگیره به خدا دختراشم هستن همین حدو د هزینه میکنیم

خدایا شکرت .پدر و برادر ندارم ولی در عوض یه پسر ناز بهم دادی .هرچقدر شکر کنم کمه

عیده مگع😁😞

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
خوب همسرت حرفتو نمیخونه خواهر شوهر مسئله نیست الان

عزیزم به این حرفها نیست اصلا از رسومشون کوتاه نمیان به حرف من و اون و دیگران نیست همه همینطورن

دیگه کنتر دویست نمیدیم شوهرم چندر غاز حقوق میگیره به خدا دختراشم هستن همین حدو د هزینه میکنیم

ماهم اینجوریم عزیزم حدود ۳۰۰مادرشوهرم الان امسال شاید بیشتر بدیم خواهرشوهرا هم ۲۰۰..تازه ماه ب بچه هاشونم میدیم😂😂من اوایل خیلی ناراحت میشدم چون داداشا خودم دریغ از ی هزارتومنی با اینکه وضشون تووووپه خانمش پزشکه خودشم مهندس از اون پولدارا ولی نگامونم نمیکنه ولی شوهرم باااااید حتماااا ب خواهراش و مادرش عیدی بده و اطراغیان هم میده مثلا ب خالش ب عمش ب دختز عمش ولی اینارو کمتر میده مثلا نفری پنجا..دهنمونو سرویس کردن..دیگه منم زدم ب بیخیالی مجبورم..چاره ای ندارم

نه اصلا

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2706