2726
ببخشید منم دقیقا مشکلم مثل شماست، پوست بدنم خیلی روشنه ولی بیکینی برعکس  شما لیزر کندلا انجام ...

ن با کندلا قسمت تیره رو با درجه پایین زد

ولی جاهایی ک با درجه بالا زد و موهاش ریخت الان روشن موند و تکون نخورد  فکر کنم ثابت بمونه چون حدود ۶ ۷ ماه ازش میگذره

ولی قسمت تیره رو با درجه پایین زد و موهاش نریخت در این حد پایین زد:؛؛ درجه بالا قطعا روشن میکنه ولی درد زیاد داره و اینکه احتمال سوختگی بالاست

کندلا اندیاگ واسه پوست تیره هست یعنی از رنگدانه پوست  رد میشه و روی فولیکول مو اثر میذاره چند روز پیش انجام دادم اصلا درد نداشت با اینکه درجه بالا زد و اینکه سوختگی ایجاد نمیکنه اصلا

ولی جلسه بعد حتما کندلا الکس میزنم چ بسوزم چ نسوزم میخوام سفید بشم😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید منم دقیقا مشکلم مثل شماست، پوست بدنم خیلی روشنه ولی بیکینی برعکس  شما لیزر کندلا انجام ...

کندلا اندیاگ هست و کندلا الکس

الکس روی رنگدانه پوست هم اثر میذاره و احتمال سوختگی روی پوست تیره هست درد هم داره 

ولی اندیاگ توسط رنگدانه پوست جذب نمیشه واسه همینه پوستت داغ نمیشه و نمیسوزی و درد نداری

حالا سری بعد از اپراتورم میخوام کندلا الکس بزنه ک خیلی عالی بود واقعا پوستم روشن شد تا وقتی از اون میزدم  فقط تیرگی واسه جاهایی مونده ک طاقت درجه بالاشو نداشتم و پایین زد و موهاش نریخت  

مطمئن بااااش کندلا الکس سفیدت میکنه شک نکن

من دیگه باهمش زدم

با دایود ک مزخرف ترین لیزر هست

با کندلا الکس و کندلا اندیاگ ک چند روز پیش زدم

الکس بهتریییییینه اگه نسوزونتت ک لک بزنی گل گلی بشی😂

اندیاگ هم بدون درده تقریبا و انرژی بالا میتونه بزنه رو جاهای تیره بدون سوختگی هرچند من بیحسی میزنم قبل همه جلساتم الان فقط لابیا ی کوچولوش تیره مونده بقیه ش روشن شد با الکس عشق؛؛؛  توام الکس ادامه بده سفید برفی خواهی شد بهت قول میدم

2728
ممنونم  الکس و اندیاگ دوتاش برای موهای زائد هست؟یا برای روشن سازی ؟  میترسم بسوزونه  ...

من مجرد۲۸ سال
دوتاش واسه موی زائد هست
ولی الکس روی رنگدانه یا ملانین پوست که عامل رنگی شدن پوست هست هم اثر میذاره و باعث روشن شدن پوست میشه بیشتر از بقیه لیزرها

همین لیزر رو برو تا روشن شی ازدباج کنی

تو چن سالته مجردی؟؟

این آیدی تلگرامه منه خواستی اونجا پیام بده عشق جوابت بدم
اینجا زیاد نمیام معطل میشی
@mbddydnat8660