2737
2739
عنوان

اخرشماره مبایلت چنده?

141 بازدید | 28 پست

0 ﯾﻌﻨﯽ " خل و چل "😂
- 1 ﯾﻌﻨﯽ " ﺗﮏ "☝️
- 2 ﯾﻌﻨﯽ " ﻋﺎﺷﻖ 💏
- 3 ﯾﻌﻨﯽ " ﺑﺎﮐﻼﺱ "🎿
- 4 ﯾﻌﻨﯽ " ﻗﺸﻨﮓ "😘
- 5 ﯾﻌﻨﯽ " دیونه😛

- 6 ﯾﻌﻨﯽ " ﺑﺎﻏﯿﺮﺕ
- 7 ﯾﻌﻨﯽ " ﺗﻨﻬﺎ "🚶

- 8 ﯾﻌﻨﯽ " باحال"😛
- 9 ﯾﻌﻨﯽ "ﺑهترین "😊

خدایا همه مریضارو شفا بده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یکیش صفر...یکیش 6

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992
2738

۷

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

۲

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
2706