2733
2734

منم اینجوره 

دکترم میترسم برم بخاطر کرونا

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اول برو دکتر ببین مشکل هرمونی تروئید نداری

نشسته حمام کردن خیلی موثره نشسته حمام کن

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند
2731
اتفاقا منم آهن بدنم کمه  ویتامین دی بدنمم کمه قرص هم مصرف میکنم  ولی جواب نمیده انگار

ماله کم خونی نیست؟من بخاطر کم خونی یه مدت اینجوری بودم

بسیار عادت بدی است که اندیشه‌های دیگران را بد و نادرست بدانیم و مالِ خودمان را نیک و درست، و باور داشته باشیم که هر کس عقیده و نظرِ ما را ندارد، دشمن کشور است.  اسلامی که به عدالت نرسد کفری است که لباس توحید بر تن کرده است.خطرناک ترین نوع بشر، کسی است که فهمش کم و اعتقاداتش زیاد است...........................................................یعنی واقعا کسی نبود که اعتراض بکنه؟(کلاس تاریخ سال1500) ارزش ندارد كه آدمی برای مبارزه كردن با كوته‌فكران وطن فروش، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آنها هیچ ارزشی ندارند..اینهایی که میگن وضعیت الان ما بخاطر انتخابات 4سال پیشه همونهایی هستند که میگند سیل و زلزله بخاطر گناه مردم پیش میاد.خوشا آنان که خر آمدند و خر رفتند. قرارداد ایران با چین اتفاقی است که در سال ۲۰۰۳ ونزوئلا تجربه کرد. چاوز برای پرداختن حقوق کارمندان و مخارج دولت ورشکسته ش وام  سنگین از چین گرفت و مادورو این روش رو با روسیه هم ادامه داد. نتیجه نفت مجانی به جای اقساط وام پرداخت میشه. البته اونا هم لاف توسعه زده بودن! سندی که یک طرف قرارداد حتی روش نشه منتشرش کنه، حتمن که سند بردگیه.وقتی که حقیقت ما را رنج می‌دهد، دروغ می‌گوییم و آن دروغ را تکرار می‌کنیم تا جایی که دگر فراموش می‌کنیم حقیقتی وجود دارد. در حالی که حقیقت هنوز زنده است و هر دروغی که می‌گوییم بدهی ما را به آن بیشتر می‌کند. بدهی‌ای که دیر یا زود باید پرداخت شود
من رفتم دکتر گفت باید 6 تا امپول بیوتین بپانتن بزنی من تالا 2 تا زدم ریزشم 90 درصد کمتر شده  ...

ببخشید سبوس جو چطور استفاده میکنی...من یه مدت تونیک سریتا رو زدم خیلی خوب بود ولی بعدش نزدم احساس میکنم وابستگی میاره موهام خیلی میریزه

2738
اتفاقا منم آهن بدنم کمه  ویتامین دی بدنمم کمه قرص هم مصرف میکنم  ولی جواب نمیده انگار

خب دیگه همینا باعث ریزش میشه حتما پیگیرشو 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
نه 

اول از همه دکتر برو و آزمایش بده تا بدتر نشده الکی هم داروخانه نرو و طبق این مشاورهای داروخانه دارو مصرف نکنی هاا...

بعد چیزی که من انجام دادم و نتیجه گرفتم روغن درمانیه

روغن زیتون، نارگیل، کرچک، بادام. اینا عالیه بزن قبل از حمام به سرت بزن بعد یک ساعت بعد برو حمام . 

با آب داغ حمام نکن فقط آب ولرم.

تخم مرغ، ماست، موز له شده، آب پیاز  این ها هم عالین.

اما همه ی این مواد بستگی به این داره که مشکل هورمونی پیدا نکرده باشی واسه همین اول نوشتم برو دکتر.

تا خدا هست ... زندگی هست 😊
اول از همه دکتر برو و آزمایش بده تا بدتر نشده الکی هم داروخانه نرو و طبق این مشاورهای داروخانه دارو ...

راستی اگر یک شب تا صبح بذاری روغن ها رو سرت بمونن که عالی تره

ببخشید سبوس جو چطور استفاده میکنی...من یه مدت تونیک سریتا رو زدم خیلی خوب بود ولی بعدش نزدم احساس می ...

من با شیر یا آب جوش میخورم 

خب بیاره عشقم 

من حاضرم تا ابد یه داروییو استفاده کنم تا اینکه کچل شم تازه این که ایرانیه و ارزون

چون که دوز داروی هرکس فرق داره به صرف اینکه کسی بگه این قرصها رو بخور که فایده نداره.

مثلا من ویتامین دی بدنم به حدی کم بود که هفته ای یک قرص 50000 دی میخوردم اما دوستم ماهی 50000 میخورد.

شامپو استفاده نکن. فقط صابون طبیعی.  روزی 14 دونه بادوم بخور.  نشسته حمام کن.  موی ...

چرا دستشویی رفتنی بپوشونیم موهارو میشه بگی گلی

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
2706