2726
لباس پوشیدن مستحبه عزیزم  هر روز عوض کنی و بچه رو خوب بشوری و خشک کنی چیزی نمیشه

عزیزم.دخترم چهارسالشه..خودش میره دسشویی دیگه...من که از خودم نمیگم...دکتر گف نپوش ...خوب نیست..حتی اگه هرروز عوض کنی...باعث عفونت میشه...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هروقت بادی نمیپوشوندم ،شورت پاش میکردم

ببخشید بادی چیه؟

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
2728
یه آستین حلقه ای که زیرش دکمه داره آستین کوتاه و آستین بلدشم هست، 

اها من شنیدم میگن زیر دکمه ای

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷