2726
عنوان

خیلی آشفته ام خیلی

749 بازدید | 7 پست

دیشب خواب میدیدم رفتم ازمایش خون بدم

اون ک میخواست ازم خون بگیره برد منو نشوند کنار یه جنازه که تو کاوره

پاشدم فرار کردم گفتم من میترسم اینجا نمیشینم 

باز برد یجای دیگه و دیوم ی جنازه دیگه تو کاور 

هی این روند تکرار میشد 

هی میگفت مجبوری بشینی همینجا خون بگیرم جای دیگه ای نیس

هی فرار میکردم

تا اینکه یکی از جنازه ها سرشو از کاور بیرون اورد نگام کرد لبخند زد

خیلی ترسیدم جیغ زدم

یهو از خواب پریدم

دنبال تعبیرش نیستم چون خواب آشفته بود

ولی از وقتی بیدار شدم حالم اصلا خوب نیس حس انرژی منفی دارم

چیکار کنم

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿

دوستان عزیز وارد لینک تلگرام زیر بشین و تا ولادت حضرت زینب (س) وقت دارید تو چله بی نظیر آیت الکرسی شرکت کنید گره از کاراتون باز بشه ان شاالله

https://t.me/Ayekorsi40

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هیچی نیست عزیزم یه صدقه بزار کنار 

خواب مرده ترسناک نیست ما میترسیم 

من‌شوهر عمم فوت شده هر وقت خوابشو میبینم خیلی اتفاق خوبی میفته واسم.

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂
من یبارخواب دیدم تویخچال سرمامان بابامه میفهممت بعضی خوابا رو بیداری تاثیر دارن😢

وای چه ترسناک

🌼دست پدر و مادرت را ببوس، پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی، آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند🌼

رستا من خندم گرفت ازون جنازه که بهت لبخند زده عین کارتونا

🌼دست پدر و مادرت را ببوس، پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی، آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند🌼