2737
2739

چقد فکر بسته اینجا دیدم

واقعا براتون متاسفم خجالت بکشید یعنی شما تا حالا مطلقه ندیدین یا مجرد بی بند و بار 

کسی که ذاتش بد باشه دیگه به مجرد یا متاهل بودن فکر نمیکنه من مجردم ولی هیچ کدومتونو حلال نمیکنم بخاطر این فکرای زشتی که باهاش جامعه رو خراب و بی فرهنگ میکنین

به شوهراتون همش پیشنهاد میشه شوهراتون هم پسر پیغمبر گول میخورن و بعد پشیمون میشن! 

مثل اینه که بگم دختری که روزی 5 نفر بهش پیشنهاد دوستی میدن هیچ کاری نمیکنه و فقط میخوان گولش بزنن خودشم مظلوم و پاک و باحیا!! 

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم مجردم ولی دیدم دختر مجرد هم خونه خراب کن باشه.بنظرم خیانت به وضعیت تاهل وتجرد ربطی نداره به ...

درسته ولی زنهای مطلقه چون آزادتر و اکثرا عقده ای هستن  بیشتر  باعث نابودی زندگی باقی میشن

خدایا  بابت قشنگی زندگیم شکر
2731
چقد فکر بسته اینجا دیدم واقعا براتون متاسفم خجالت بکشید یعنی شما تا حالا مطلقه ندیدین یا مجرد بی بن ...

عزیزم ایراد تو دو جنس هست

مشکل از بیخ خراب از ۵سالگی ک مهد و پیش دبستانی از هم جدامون کردن

مشکل تربیتیه ی خانواده خلا رو پر کرده بچش عادمه یکی بها نداده بچش هرزه شده مثل شوهر من و خیلی های دیگ

وزن ۸۵قد ۱۷۰ هدف ۷۰

من خودم از یه دختر مجرد ضربه خوردم 

دختره با مامانش زندگی میکرد 

مامانه هم میدونست دخترش چیکارس 

بعد که من فهمیدم مامانه گوشیو جواب میداد دیگه 

به نظر من مطلقه و غیره نداره 

زن و مرد هم نداره 

اونی که ذاتش خرابه دیگه کاریش نمیتونه بکنه

فقط ميتونم بگم شماهايى كه انقدر با وقاحت و سنگدلى و بى ادبى و از موضع بالا درباره زنى كه به هردليلى ...

ازموضوع تاپیک ناراحت شدی ببخشید

ولی من گفتم چرامردی که زن داره خیانت می‌کنه حالاطرف مقابل متاهل یامطلقه باشه

2738
نه میگم چرا وقتی زن دارن این کارومیکنن

خب ممکنه مرده دون ژوانیسم داشته باشه (متاسفانه جامعه و قانون ما از این نوع مردا حمایت میکنه)یا با زنش ی مشکلی پیدا کرده تازگیا مرده هم بجا اینکه مشکل رو برطرف کنه با خیانت صورت مسئله رو پاک میکنه

وقتی باورهای نادرست و ناپسند فراگیر می‌شود، با بهنجاری اهریمنی مواجه‌ایم. نام کاربریم نام زنیست که شهر آماستریس(آماسرای امروزی)رو بنیان نهاد
درسته ولی زنهای مطلقه چون آزادتر و اکثرا عقده ای هستن  بیشتر  باعث نابودی زندگی باقی میشن

عقده ای؟؟؟؟ خدا جای حق نشسته... هیچ کس حلالت نمیکنه که به زنهای رنج کشیده ای که با هزار زور و ناحقی جدا شدن رو این شکلی خطاب میکنی

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
بابامیگم چرا مرده زن داره با می‌ره سمت یکی دیگه حالامتاهل یلمجرد

آخه عنوانت واقعن عصابمو بهم ریخت مخصوصن اون قسمت مطلقه بودنش مگه آخه همه مث هم هستن؟

یه چیزی بهم ثابت شدس که یه زن چه مجرد چه کسی که از همسرش جدا شده هرچیم ک به خودش برسه و خودشون هفت قلم آرایش کنه و با ناز و ادا راه بره اگه مردی واقعن مرد باشه ینی ذاتی انسان باشه و یه جو مردونگی تو وجودش باشه تنها کسی ک چشماشو میگیره فقد و فقد زنشه و همه رو پس میزنه

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
درسته ولی زنهای مطلقه چون آزادتر و اکثرا عقده ای هستن  بیشتر  باعث نابودی زندگی باقی میشن

عزیزم زن مطلقه تو این وضعیت بی پشت و پناه میخاد زندگی خودش رو بگذرونه

مشکل از اجتماع ماست چرا تحمت می زنید؟

من شاغل بودم بخاطر همسرم خونه نشین شدم الان ک میخام ازش جدا بشم موندم چ کنم برای گذران زندگیم بخاطر همین دلسردم و انگیزه ندارم نگید خاهشا شعور اجتماعی داشته باشیم خودمون خواهرمون بلاخره یکی از نزدیکان مون دچار میشن هااا

وزن ۸۵قد ۱۷۰ هدف ۷۰
2706