2733
2734

من دوساله که ازدواج کردم دو سالم نامزد بودم احساس میکردم خیلیا به منو شوهرم حسودی میکردن چون مشکلاتمو بروز نمیدادم همه فکر میکردن خیلی خوشبختم خیلی تو چشم بودیم 

یه دوست داشتم که همیشه میگفت خوشبحالت حسرتو از چشاش میدیدم هروقت میرفتم خونشون مامانشو خواهرش یه سره از شوهرم میپرسیدن که چیکار میکنه خوشبحالت

بعد از یه سال اول شوهرم از یه روز به بعد شد یه ادم دیگه یه ادم شرو بد اخلاق احساس میکردم چشممون زدن یعنی مامانمو خالم که باهاش راحتم بهم میگفتن چشمتون زدن شما صاحب همه چی شدین تو این مدت کم 

گذشتو گذشت شوهرم هرروز بدتر می‌شد جوری که تو خیابونم دعوا میکرد اصلااا همچین آدمی نبود خیلی ادم مودبو سر به ریزی بود انگار که یک شبه عوض شده باشه و بشه یه ادم عصبی

یه روز خالم گفت سرکتاب باز کن من به این چیزا اعتقاد نداشتم باز کردمو دعا نویسه گفت ندا خیرشون نده طلسم بدی براتون نوشتن...من پشتشو نگرفتمو گذشت تا بچه دار شدم

بچم یک ماهش بود که شوهرم تو دعوا افتاد زندان

نمیدونم چجوری به گوش این دوستم رسیده که شوهرم افتاده زندان

یه روز رفتم با بچم خونه ی خالم وقتی برگشتم خونه ی مامانم کلید پیشم نبود پشت در موندم زنگ زدم مامانم گفت من نیم ساعت دیگه میرسم برو خونه ی یکی از دوستات

خلاصه رفتم خونه ی همون دوستم تا در وا شد دیدم همه ی خاله هاش اینا اونجا بودن منو دیدن زدن زیر خنده گفتن چیشده شوهرت نیست ول شدی میری میچرخی هیچی نگفتم رفتم نشستم یه گوشه به دوستم گفتم اینا از کجا میدونن خودشو زد به اون راه چشاش برق میزد بلند شدم که برگردم خواهر داشت واسه خاله هاش یه چیزایی تعریف میکرد پس چپ میکردن

آب شدم یعنی از اون روزای قشنگم چیزی نمونده احساس میکنم خیلی خارو ذلیل شدم😔

آب برمیگرده ولی اون ماهی دیگه مرده...!!!

اصلاااااا به دوستتون ربط نداره جای ناراحتی قطع ارتباط کن

دوست کیلو چنده بابا،به زندگیت بچسب

لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه،حتی پستی که میخونم یا کامنتی که میذارم❤فرشته نگهبان،رفیق،یار و حامی منه❤ما یه روح هستیم در دو بدن❤نکند اینهمه بد قلب مرا سست کند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا سره باعث و بانی و اونایی که خوشحال شدن بیاره

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2731
2738
وای خب طلسم رو باطل میکردین به نظرم یا شوهرت معتاد شده یا واقعا دعا نوشتن.چن سالته بچت چن سالشه

نه معتاد نشده بود انگار دیونه شده بود هر چیزی عصبی میکرد😔

اونا ک مال گذشته هست از حالا زندگیتو بساز شوهرت الان هستش؟

نه نیست فقط از خدا میخوام که بیاد هرجور شده زندگیمو بسازم این روزارو جبران کنم