2737
2734

بعدلولش سوراخ شده به صاحب خونه گفتم بیادرستش کن گفت بایستی خودت درست کنی..مگه من فقط زیرخونش بودم همش۵ماهه تازه ۵ماهم نشده.من طبقه بالام بعدتوحیاطش که اب ریخته ازهمون اول هم سقف اونانم داده یعنی من اگه هفته ای یکبارتوحیاطم نشورم تواین کرونابایدچکارکنم که گفته تودونستی اب میده وآبوبازکردی.لطفابگین حق باکیه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برو به بنگاهی که اجاره کردی بگو 

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی
2731
2738
نه این کلامیگه خونه روسالم دادم تحویلت خرجش باخودت

وااا..خب اون موقع سالم بوده..امکان خراب شدن هست دیگه...

یکی از دوستای ما خونه اجاره کرده بود درب و داغون همه جاشو درست کرد همه چیشو نو کرد عوض کرد، چند ماه اجاره نداد

چی بگم

بگو من این خونه رو کمتر از 5 ماهه اجاره کردم لوله خونه مشکل داره بهش بگید هزینه بده من درست کنم یا اینکه سر کرایه ماهانه ما بهش فاکتور میدیم کسر کنه. ما خودمون مستأجر داریم دو تا هر مشکلی باشه تعمیر میکنن بعد برای بابام فاکتور میدن

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی
2706