2737
2734
عنوان

شوهر مامانی

827 بازدید | 22 پست

با همچین شوهری چطور رفتار میکردید؟

ما تقریبا 2 سال ازدواج کردیم

تنها دعواهامون سر خانوادشه که همش تبدیل به دعواهای بزرگ میشه

هر لحظه در خدمت مادرشه

دم به دقیقه مادر زنگ میزنه اون میره اونجا یه روز شوفاژ خرابه یه روز  یخچال

جالبه دو هفته بعد یخچال خودمون خراب شد هیچ اقدامی نکرد تا دعوامون شد

کلا اونا زنگ بزنن سریع آماده به خدمته ولی تو خونه خودش نه

دیروز صبح برداشته شیشه عسلو برده برای مادرش

بعد دوباره عصری رفته اون نون نداره رفته نون براش بخره در صورتیکه خونه خودمون شده دو روز نون نداشته باشیم نمیره بخره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

🙄من دیگه با شوهرم سر مادرش بحث نمیکنم چون اون باز کار خودشو میکنه تو هم نکن سعی کن حساسیتتو کم کنی

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

مادرشون پیره؟ 

خب توجیه کن که مادرت احترامش واجبه همونجور ک یخچال ایشون درست میکنی یخچال ماهم درست کن

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
2738

خدا لعنت کنه آدمهایی رو که درک و فهم ندارن، اون زن باید با اون سن بفهمه ک زندگی تازه عروس دوماد رو ب چالش نکشه، منم مثل خودت ازین مشکلات دارم منتها جدیدا شوهرم اینجوری شده، 4سال عالی بود 

اینکه برای مادرش کار کنه ایرادی نداره ولی خب باید کارای خونه خودشم انجام بده دیگه

نه دیگه نمیکنه

تازه جالبه مادرش برای بقیه بچه هاش کار میکنه ولی واسه ما هیچی

اونوقت انتظارش از ماست

خدا لعنت کنه آدمهایی رو که درک و فهم ندارن، اون زن باید با اون سن بفهمه ک زندگی تازه عروس دوماد رو ب ...

شوهرم 2تا برادر داره و 2 تا خواهر

مادرش تنهاست و همیشه به دختراش میرسه

به قول خودش قابلمه قابلمه غذا میده بهشون ولی به من تا حالا 1 وعده غذا هم نداده (منم شاغلم) برای پسر خودش بیارم کلا تو این 2 سال (از بعد عقد) تا حالا نهایتا 4 بار شام اونجا بودیم

خونمون هم 1 کوچه فاصله داره درصورتیکه خونه من از مامانم 1 ساعت فاصله داره

وای چقد بچه ننه است.به غیر خودش برادر دیگه ای نداره که مجرد باشه کارای مادرشو بکنه؟

چرا داره

2تا برادر

یکی که با زن و بچش خارجه (خانواده زنشم خارجن)

اون یکی هم خونه اش سمت مادرزنش

من بیچاره موندم که یه کوچه فرقمون

دختراشم دور و برشن ولی میگه خواهرام نمیتونن به مادرم رسیدگی کنن

البته مادرش به دختراش خوب رسیدگی میکنه

شوهرم 2تا برادر داره و 2 تا خواهر مادرش تنهاست و همیشه به دختراش میرسه به قول خودش قابلمه قابلمه غ ...

چه بدجنس ،خب تو برای زندگی پسرش اینقد زحمت میکشی چی میشه ب توام کمکی برسونه ،چی بگم والا، کلا اذیت میکنن دیگه ،خونواده شوهر منم به نوبه خودشون اذیت های خودشونو دارن، دل آدم میگیره 

2706