2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چطور سنگین کنم استامینوفن فقط واسه تبشه/؟

هم دردو کم میکنه هم تبو.روی پاش یه پتو یا بالش بزار تکونش نده.بخواب پیشش شیر بده پاهاشو تکون نده.امروز حوله سرد بزار فردا حوله گرم

خدا جون مواظب عشقام باش(شوهرم  پسرام  خونوادم)

پسر منم پاهاشو تکون میداد فقط اشک می‌ریخت عزیزم وقتی خوابید میتونی با یه روسری پاشو ببندی که تکون نده اینجوری راحت با استامینوفن می‌خوابه 

اومدیم بد باشیم خدا نخواست🤦‍♀️اومدیم خوب باشیم بنده خدا 😒پاپجی باز قهار 😎حوصله بحث ندارم 🤚
2728
عزیزم حالت خوبه؟ بچه داری؟ تا حالا واکسن زدی؟ بچه 24 ساعت اول تب می کنه شما سشوار بگیری روش که تشنج ...

عزیزم من خودم دو تا بچه دارم بزرگ کردم

مادر بنده پرستار کودکانه 

بچه رو اگه از اول هر چهار ساعت یکبار استا بدن تب نمیکن 

اگر هم تب کن برای اینکه پاشو تکون میده و بر اثر درد تب میکنه

بچه رو اگه پاشو گرم نگهدار فقط وفقط پای بچه رو گرم بگیری و سشوار بکشی راحت میخوابه گریه و بی تابی نمیکنه

بچه رو وقتی واکسن میزنید به هیچ وجه تکون ندید چون درد داره 

مادرای که بچه رو بغل میکنن میبینن بجای اینکه بچه اروم تر بشه بیشتر و بیشتر گریه میکنه 

پس نباید بچه رو تکون بدن

بچه رو بخوابانن ومرتب بهش استا بدن وپاشو گرم کنن 

بچه نه تب میکنه نه بی قرار میشه ونه گریه میکنه

وقتی از چیزی اعطلاع ندارید لطفا سکوت کنید باتشکر

ینی پارچه رو با آب سرد خیس کنم بذارم روش؟

نه اصلا آب نباید بهش بخوره. من پارچه میذاشتم توی فریزر بعد میذاشتم روی پاش. میتونی هم یخ بریزی توی پلاستیک بعد بذاری جای واکسنش. فقط مواظب باش پاش سرمازده نشه. 

عزیزم من خودم دو تا بچه دارم بزرگ کردم مادر بنده پرستار کودکانه  بچه رو اگه از اول هر چهار سا ...

شما هم سکوت کن عزیزم با تشکر از شما

منم بچه بزرگ کردم. حرف متخصصو از حرف شما بیشتر قبول دارم. 

2706