2733
2734

من بچه که بودم به خاطر کارای بابام خیلی اذیت شدم،دو سال حرف نمیزدم یعنی فقط در حد واجب حرف میزدم و از بعدش نمیتونستم با بابام حرف بزنم و کلی افسردگی داشتم،تا راهنمایی که بودم بابام مریض شد و فراموشی گرفت،منم کم کم باهاش خوب شدم،ولی خوب الانم تغریبا فراموشی داره،مثلا یه ماه خوبه دو ماه کلا توهم میزنه و میزاره میره.

من پیش چند تا مشاوره رفتم و گفتن اصلا نیازی نیست از گذشته به نامزدت چیزی بگی،واسه شرایط الانتم نمیتونی چیز خاصی به نامزدت بگی چون با بابام صحبت کرده بود و میگفت سالمه،گفت نهایتش بگو خونه رو دوست نداره هر چند وقت میزنه بیرون...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نامزدم پدرش فوت شده،من خیلی دلم گرفته بود یه استوری غمگین درباره پدر و آهنگ معین که میگه چشماتو باز کن و ببین بابا اومده رو گذاشتم،نامزدم و خواهرش خیلی ناراحت شدن،میگفت تو که میدونی ما بابا نداریم چرا اینو گذاشتی؟؟؟

2731
2738
نامزدم پدرش فوت شده،من خیلی دلم گرفته بود یه استوری غمگین درباره پدر و آهنگ معین که میگه چشماتو باز ...

خب آروم باهاشون صحبت کن بگو بابتی شما عین پدرخوومه منم ولم براشون تنگ شده وگذاشتم

کتاب خون های گلم‌ کتابزندگی پس ازمرگ رو اگه نخوندین حتما بخونین😍
چ حساس،،،،،مگه بچه ن،،،،منم بابا ندارم فوقش با این آهنگ گریه میکنم

خدا پدرتو رحمت کنه عزیزم..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2706