2733
2734
رژیم فقط کالری شماری.. من تو‌دوماه و نیم ۱۴تا کم کردم🤩💪🏻

افرین بهت 😍

با اپلیکیشن کرفس و اینا؟؟

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رژیم فقط کالری شماری.. من تو‌دوماه و نیم ۱۴تا کم کردم🤩💪🏻

ببخشید شما گشنتون نمیشه ؟ من کالری شماری میکنم چن روزه ولی بیشتر از کالری مشخص روزانه میخورم اخه واقعا گشنم میشه

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)
2731
ببخشید شما گشنتون نمیشه ؟ من کالری شماری میکنم چن روزه ولی بیشتر از کالری مشخص روزانه میخورم اخه واق ...

عزیزم فقط دوهفته اول سخته بعدش بدنت عادت میکنه..

سعی کن کالری مصرفیت از حد مجاز بیشتر نشه اما اگر احیانا تو این دوهفته بیشتر شد با ورزش و‌پیاده روی بسوزون کالری اضافیت رو..

🧡
عزیزم فقط دوهفته اول سخته بعدش بدنت عادت میکنه.. سعی کن کالری مصرفیت از حد مجاز بیشتر نشه اما اگر ا ...

ممنونم 😘

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)
2738
اونم خوبه ولی من شوهرم نمیزاره رژیم بگیرم میخوام اون نیست رژیم بگیرم 

کالری شماری اصلا به نوعی رژیم نیست..

من همه چیییی میخورم،غذامم با غذای خانواده یکیه.. کیک‌نوشابه و همه چی..فقط باعث میشه ریزه خواری و‌کنار بذاری غذای با کالری کمتر بخوری همین..

اینجوری برنامه غذایی سالم تری هم دارید..

🧡
ببخشید من حدود 4 سال پیش 63 کیلو بودم ولی یهو وزنم رف بالا و شدم 72 ' بعد یه مشکلاتی برام پیش اومد م ...

اگر وزنت عزیزم یهویی بالا رفته باشه ممکنه واسه وزن باشه..

اگر نه که بهتره بعد از این موقعیت کرونایی یه ازمایش کامل بری که خیالت راحتر بشه..

اما وزن کلا رو‌همه چی تاثیر داره حالا شما شروع کن انشالله رفع میشه

🧡
اگر وزنت عزیزم یهویی بالا رفته باشه ممکنه واسه وزن باشه.. اگر نه که بهتره بعد از این موقعیت کرونایی ...

انشالله عزیزم . ممنونم ازت ❤😻

کالری شماری اصلا به نوعی رژیم نیست.. من همه چیییی میخورم،غذامم با غذای خانواده یکیه.. کیک‌نوشابه و ...

میدونم عزیزم من با کالری شماری تاحالا کلی وزن کم کردم ولی شوهرم نمیزاره کم بخورم همش به زور غذا میده بهم یا میبینه دارم ی چیزی و وزن میکنم غر میزنه 

حالا میخوام رژیم ۱۶_۸ بگیرم ک‌از صبح هیچی نخورم جلو اون غذا اینا بخورم ۸ساعت مجازمو ک نفهمه رژیمم