2737
2734

نکن 😔

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم دارم طلاق میگیرم شبوروزم شده کریه شرایطم جوریه که نمیتونم برگردم بع اون زندگی اگه بچه بیاد طلا ...

چی بگم جای شما نیستم ولی بازم برای سقط ازیه متخصص کمک بگیر.یه وقت مشکلی برات پیش نیاد

😔مشکل اینجاس که همه میفهن براهمین سایتوتک سفارش دادم

آخه برا سلامتیت هم ممکنه مشکل بوجود بیاد آخه سقط که تو خونه باشه ممکنه تشنج کنی یا برای بارداری بعدیت مشکل بوجود بیاد، مشکلت با همسرت چیه که قابل حل نیست؟ 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2738
آخه برا سلامتیت هم ممکنه مشکل بوجود بیاد آخه سقط که تو خونه باشه ممکنه تشنج کنی یا برای بارداری بعدی ...

ازدواج توسن ۱۵ سالگس اجباری بعدشم زندگی اجباری  من روز ازمایش دیدمش آدم بدی نیست ولی هرکار میکنم دلم به این زندگی نیست سالها تلاش کردم خازج شم ازش