2726
عنوان

چجور توافقی جدا میشن

237 بازدید | 4 پست

از اونجایی که بابام به شدت مذهبیه و توی اسلام حق طلاق فقط با مرده(مامانم هم مذهبیه اما به اندازه بابام نه و روی من تعصبی نداره کلا دخالت نمیکنه توی عقایدم)و میدونم مامانم حق طلاق نداره خواستم بدونم جدا شدن توافقی که میگن چجوره اصلا جریانش چیه؟

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش

زن و شوهر وقتی راضی باشن ، میرن دادگاه ، دادخواست طلاق توافقی میدن 

فکر کنم حدود ۴_۵ جلسه براشون مشاوره میذارن ، بعد تو مشاوره بگن ما نمیتونیم و نمیخوایم با هم باشیم و نیاز به مشاوره نداریم 

بعد مددکار برای قاضی مینویسه که جدا بشن ، قاضی هم رای جدایی صادر میکنه 

حدود یکی دو ماه طول میکشه 

وکیل بگیرن زودتر

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
زن و شوهر وقتی راضی باشن ، میرن دادگاه ، دادخواست طلاق توافقی میدن  فکر کنم حدود ۴_۵ جلسه براش ...

مرسی مامانم وکیل گرفته امروز عصر میخواد بره باهاش حرف بزنه ولی اونجور که من میدونم بعد جلسه مشاوره هم به تفاهمی نمیرسن و جدا میشن صد در صد اصلا تفکراتشون خیلی فرق داره

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زن و شوهر وقتی راضی باشن ، میرن دادگاه ، دادخواست طلاق توافقی میدن  فکر کنم حدود ۴_۵ جلسه براش ...

مهریه و اینا سر جاشه؟ 

از من رشتمو نپرسید، خطر لو رفتن دارم، نمیگم(': - با  هم از دست زمان فرار میکردیم... حالا دنبال همون شبا میگردیم... نموند برامونم هیچ احساسی🫀🥃💊... کاربری دو تا دوست قدیمی، ساقی و کیمیا😄🖐🏻 یکیمون مجرده اون یکی متاهل فکر بد نکنید🫶 خواهشا کاری نکنید نی نی یار تعلیقمون کنه همه کاربریای قبلیمون ترکید مجبور شدیم کاربری مشترک بزنیم دیگه سیمکارتامون ته کشیده آخریشه به خدا🫠🥲
2728
مهریه و اینا سر جاشه؟ 

خب اگه مرد بده اره 

ولی معمولا مرد بخواد توافقی جدا بشه ، مهریه نمیده 

میگه مهریه تو ببخش ، طلاقت بدم

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩