2737
2734

مثلا اون تاپیک منو نقاشی کن.خیلی مزخرفه.

حتی ب درد سرگرمی هم نمیخوره

انگار ی دختر ۱۶ ساله تاپیک زده.

یا مثلا گریه کردن واسه پریود خیلی جذابه براتون؟

موندم واقعا مسائل مهم هیچوقت پربازدید نمیشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اوهوم موافقم

🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 . من عاشق زندگیم‌.زندگی هم عاشق منه.عشق ما دو طرفس⁦💜من زنی هستم قوی و با اراده. من میبالم به زن بودنم میبالم به ایرانی بودنم.💜میبالم به من بودنم.من عاشق خودم و خدای خودمم💜زندگی نمیکنم صرفا برای فقط زیستن.زندگی میکنم تا عاشق باشم و عاشق بمانم و عاشقانه نفس بکشم و عشق رو به همه از اعماق قلبم بدم💜دوستتون دارم دوستان مهربان من⁦❤️⁩
2731

اره بقران 

اصلا یچیزایی پربازدید میشه 

من اگه تاپیک بزنم یه لیوان اسید خوردم دارم جون میدم بازم پربازدید نمیشه 

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2738

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5511679/بیاین-این-شات-رو-ببینید-نظر-بدین-ک-کارم-درست-بود-یانه?postId=167256103

این تاپیکم خیلی برام مهم بود ولی هیشکی نیومد نظر بده جز چند نفر😐😐😐

حالا اگه میگفتم مادر شوهرم بده میترکید

2706