2733
2734
عنوان

خانومایی که لیزر رفتن بعدچندجلسه هشتاد درصد ازموهاشون ازبین رفته

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا خوش بحالت اینکه میگه باید ده جلسه بیای 

خوب ببین کلا بین 8 تا 10 جلسس درسته

ولی نه این ک موهات دربیاد

شما 3-4 جلسه ماهی یبار میری موهاتم دیگه درنمیاد یا خیلی کرکی درمیاد

بعد با فواصل زمانی بیشتر از 1 ماه تا 8 یا 10 جلسه ادامه میدی

ولی الان بنظر خودت تا الان موهات بازم درمیاد میخواد تو این 2-3 جلسه درست شه>؟؟؟؟؟؟؟

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
2728
چ دستگاهي؟ مشكل هورموني يا كيست داشتيد؟

اسم دستگاهش نمیدونم یه خانم توی آرایشگاهش آورده بود

بعد من موهای چونه ام مشکی نبودن یکن حالت بور داشتن

مشکل هورمونی  و کیست فکر نمیکنم داشته باشم

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
من از همون جلسه اول هیچی درنیومد خیلی کم بعضی جاهاش فقط 

منم جلسه اول خیلی کم شد درحدی که نصف شد موهام ولی بعداز دوماه بازدوباره برگشت به روال قبلش که گف لیزر یه رفت داره یه برگشت باز یه رفت ولی باگذشت هفت جلسه موهام سی درصدش کم شده کهمیگه باید ده جلسه بیای 

چون میگذرد غمی نیس اما به ولله همین درد کمی نیس…😔🖤
2738

اگه میدونین قیمت هاش چ جوریه دست پا زیر بغل ژنیتال

عوارض نداره

میشه برا اینکه ب امید خدا زودتر عروسی بگیریم بریم خونه ی خودمون صلوات بفرستین    متأهل و متعهد   فداتبشمممم که هم جانیوو جانانی
فکر کنم. اسمش نمیدونم 

الکساندرایت سریع ج میده امکاننداره و البته اینم اونایی ک مشکل هورمونی دارن حتما باید اول همزمان با مصرف دارو لیزر انجام بدن اینجوری جواب میده

🦋🦄یاضامن آهو🦄🦋 
منم جلسه اول خیلی کم شد درحدی که نصف شد موهام ولی بعداز دوماه بازدوباره برگشت به روال قبلش که گف لیز ...

آها شاید چون جلسه های اولمه اینجوریه واسم هنوز آخه تازه دو جلسه رفتم هیچی درنمیاد 

سی درصد خیییلی کمه برای 10 جلسه!!!

ببین خیلی بستگی به ضخامت و رنگ مو و دستگاه لیزر داره

نظر من اینه که دیگه اینجا نرو!!

من موهای ضخیمی دارم و دو سال پیش می رفتم لیزر، حتی کامل جلساتم رو نرفتم و رهاش کردم، ولی ساق دست و ساق پاهام، خیلی خیلی کم شد!!! مثلا در حد 20 درصد در میومد! نهایتا 7 جلسه انگار رفتم (شایدم کمتر) دیگه هم کلا رها کردم، با اینکه باید دو سه ماه یکبار می رفتم ولی نشد دیگه، اما مثلا موهای زیر بغلم با اینکه کم شده بود ولی برگشت تقریبا

یکسالی هست که دستگاه الکساندرا میرم ، بازم در 7 جلسه است انگار، ولی خییلی خییلی کم در میاد، زیربغلم که خب از اول هم بیشتر بود، الان بیشتر در میاد، ولی کاملا راضی ام

به نظرم دستگاه شون یا خوب نیست یا برای موهای تو جواب نمیده و بهتره بری یه جای بهتر

برو اول مشاوره ببین دستگاه شون مناسب موهات هست یا نه

2706