2737
2734
عنوان

بارداری

186 بازدید | 15 پست

سلام خانمها دوهفته به پریودیم مونده درد کمر وزیر دل دارم باترشح زیاد وکشدار استراحت میکنم خوبه اما همینکه یکم کار میکنم درد میگیره تا حالا سابقه نداشتم نیازی هس برم دکتر یا طبیعیه

خدا اگر زحکمت ببندد دری زرحمت گشاید دری دیگری امید به خدای مهربان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان زمان تخمک گذاریته با این علایم باید اقدام داشته باشی حتما

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه
2731

اینا علایم تخمکگذاریه

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
خب تاحالا اینجوری نبودم موقع تخمک گذاری

من هرماه این علایم رو داشتم و تخمک گذاریم بود

اگر خیلی نگرانی برو دکتر

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
2738
وقت تخمکگذاریه واسه همون. 

میترسم حاملگی خارج از رحم باشه چون تاحالا همچین چیزی برام اتفاق نیوفتاده یه بار هم نصف شب حالت تهوع بهم دست داد که از خواب بیدار شدم جلو گیریمم طبیعیه چون یه دختر یک ساله دارم.

من هرماه این علایم رو داشتم و تخمک گذاریم بود اگر خیلی نگرانی برو دکتر

ترسم از اینه نکنه بارداری خارج رحمی باشه

ترسم از اینه نکنه بارداری خارج رحمی باشه

نه جایی خوندم خارج رحمی همراه با خونریزیه حالا نمیدونم چقدر درسته ولی بد به دلت راه نده انشااله که همه چی خوبه

نه جایی خوندم خارج رحمی همراه با خونریزیه حالا نمیدونم چقدر درسته ولی بد به دلت راه نده انشااله که ه ...

ان شاء ا... اصلا نمیتونم کار کنم هم بلند میشم کمرم وزیر دلم میگره وتیر میکشه .ینی شما توی تخمک گذاری همین مدلی بودین

ان شاء ا... اصلا نمیتونم کار کنم هم بلند میشم کمرم وزیر دلم میگره وتیر میکشه .ینی شما توی تخمک گذاری ...

نه به این شدت که نتونم کار بکنم

ولی یه چیزی یادم اومد اون ماهی که باردار شدم یه هفته مونده بود به پریودم چنان کمردرد وحشتناکی گرفتم که نمیتونستم رو پام وایسم خیلی دردش شدید بود

نه به این شدت که نتونم کار بکنم ولی یه چیزی یادم اومد اون ماهی که باردار شدم یه هفته مونده بود به پ ...

ان شاء ا... که خیره دعا‌کنید فردا میرم دکتر

2706