2733
2739
عنوان

شما بودین چ عکس العملی داشتین؟؟؟

424 بازدید | 29 پست

شوهرم خیلی مرد خوبیه..خیلی خیلی...ولی خب تو خونواده شون این اخلاقو دارن ک حالت دستوری حرف میزنن..مثلا دیشب باهم خونه مادر شوهرم تنها بودیم میگ فردا از سرکار تا وقتی ک برمیگردم اتاق منو تمیز کن..بعدم لبخند میزنه...یا جفتمون نشستیم یهو میگ من چای میخوام..یا فلان چیزو بیار..خب شاید من سخت میگیرم ولی تو خونه ما هرکی هرچی بخواد خودش میاره یا اگ درخواستی باشه ی لطفا میگیم یا بعدش کلی معذرت خواهی میکنیم ک چرا زحمت دادیم...اینجوری ک گفت کلی ناراحت شدم..احساس کردم مامور خدمات خونه ام...نمی خوام بد رفتار کنم یا نحس بازی در بیارم..فقط دوست دارم ی رفتاری داشته باشم ک براش جا بیوفته حداقل با احترام درخواست کنه ازم...چیکار کنم.؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوهر منم اینجوری بود. یادش دادم خوب شد.

هربار چیزی بهش میدادم بعدش بلند بلند میگفتم اوا عزیزم دستت درد نکنه زحمت کشیدی مثلا چایی ریختی برام....

یا همیشه بابت هرکار کوچیک و بزرگش تشکر میکنم اونم بعد پنج سال دیگه یاد گرفته نود درصد اوقات تشکر میکنه.

یا هرچی میخوام با لطفا و اگه میشه میگم. دیگه اونم میگه. اگرم نگه مث بچها ته جملش میگم لطفا -_- بعدم با ناز میارم براش.

ولی طول میکشه به این اسونیا نیست 

کانال خزعبلات نویسی هامه دوست داشتین بفرمایین @wayafzood
2731

هرکی یه اخلاق بدی داره دیگه ..اگ منطقیه باهاش زمان مهربونی حرف بزن بگو لطفا اینطوری نگو..همون جا یکاری کنی بیشتر لج میکنه

حیدر بابا آغاجلارون اوجالدی ... آما حییف جوانلارون قوجالدی
2738

همین رو دوستانه بهش بگو، بگو من اصلا سختم نیست اتاقت رو تمیز کنم یا چای بیارم اما وقتی لحنت دستوریه بهم برمیخوره. این لحن واسه پیشخدمت خونه س نه خانم خونه. وقتی از من چیزی میخوای اولش یه لطفا بذار و و سوالی حرفت رو بزن. بشین و بفرما و بتمرگ هر سه معنیش نشستنه اما با هم فرق دارن

اول از خودت شروع کن. . . 

هرچیزی ازش خاستی لطفا ممنون خاهش میکنم رو بچسبون کنارش 

لیست خرید میفرستی واسش حتما ممنون و تشکر کردن توی پیامت مثلا باشه

میخای ی وسیله رو جابجا کنه واست حتما بگو بیزحمت مثلا علی جان اینو ببر اونطرف. . . 

انقدر توی کلامت ازین جملات استفاده کن خودت میبینی ک مدتی ک گذشت اونم مثل خودت داره حرف میزنه باهات بطور ناخودآگاه

باران که شدی؛مپرس این خانه کیست...🌱
هرکی یه اخلاق بدی داره دیگه ..اگ منطقیه باهاش زمان مهربونی حرف بزن بگو لطفا اینطوری نگو..همون جا یکا ...

میدونم..تاحالا ک ب روش نیاوردم...میخواستم بدونم چ رفتاری مناسبه

اول از خودت شروع کن. . .  هرچیزی ازش خاستی لطفا ممنون خاهش میکنم رو بچسبون کنارش  لیست خ ...

اینک هر چیزی رو از من میخواد چی؟؟؟مثلا خودش کنار ی چیزیه من دور ترم ب من میگ فلان چیزو بیار...

2706