2737
2739
ن نداد جواب...برا کار خیر بخدا زندیگم رو هواس😞

ببین من این راهو رفتم تااا تهشششش و از هیچ کدوممم جواب نگرفتم میلیونی خرج کردماااا ولی نشد که نشددد  از یه راه دیگه برووو 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پولم نمی یره ولی من واقعا شبا سکته رو می زنم همین دیشب هم دیدم یه چیزی رفت تو اتاق چرا باید پای اجنه ...

کدوم شهری؟نمیشه ازس بگیری برام پست کنی؟تروخدااا نیاز دارم پول پست رو بهت میدم اگ پولم گرف بهت میدم

2731
کدوم شهری؟نمیشه ازس بگیری برام پست کنی؟تروخدااا نیاز دارم پول پست رو بهت میدم اگ پولم گرف بهت میدم

چی رو بگیرم دعارو خواهر من این اقاهه کلی سوره و ایه می خونه تو خونه مگه فقط  دعا نوشته شده کافیه اون می گه اصلا دعا نوشته شده بدون خوندن یه سری ایه و سوره شدنی نیست 

2738
کدوم سهره

اهواز ولی بازم می گم خوندت قران بخون پای این موجوداتم به زندگیت باز نکن تا شبا مثل من نشی که اسایش ندارم شب همش چراغ بازه بالای سرم اینو گفتم تا گرفتار نشی چون خیلی دعا نویسا شیادن اوناییم که نیستن مثل اینی که می شناسم بلاخره با اجنه در ارتباطتن و پاشون تو زندگیت باز می شه از من گفتن اهوازه سید ابواحمد 

دوستان عزیز وارد لینک تلگرام زیر بشین و تا ولادت حضرت زینب (س) وقت دارید تو چله بی نظیر آیت الکرسی شرکت کنید گره از کاراتون باز بشه ان شاالله

https://t.me/Ayekorsi40

2706