2737
2734
عنوان

با وجود تنبلی تخمدان شدید و واریکوسل همسر باردارش و اونم طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 1134 بازدید | 93 پست
شوهرتون چکار کردن چی خوردن آخه میگن اکثرا وقتی مردا مشکل دارن بچه دختر میشه من خودمم مثل شما بودم ال ...

ماهم همین مشکلات شما رو داریم ولی چطوری طبیعی باردار شدین؟ چه قدر طول کشید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهم همین مشکلات شما رو داریم ولی چطوری طبیعی باردار شدین؟ چه قدر طول کشید؟ 

من یکسال طول کشید ولی سقط شد بعد پنج ماه دخترمو باردار شدم .چیزای گرم شوهرم مصرف کرد و یه سری ویتامین اینا دکتر بهش داد بعد عمل واریکوسلم کرد ولی تاثیری نداشت عملش اصلا آزمایشش تغییر نکرد 

2728
خوش به حالت منم تنبلی دارم الان یک سال متفورمین میخورم ۲ سال در حال اقدامم اما هنوز بچه دار نشدم&nbs ...

حتما رازیانه دم کن بخور معجزس بخدا در کنار قرص ویتاگنوس که گیاهی

2738
منم تنبلی شدید دارم بدون دارو پریود نمیشم شوهرم واریکوسل ذاشت عمل کرد تحرکش خیلی ضعیفه میشه کمکم کن ...

عزیزم من شوهرم عمل نکرد .خودمم ۶ماه متفورمین خوردم با دم رازیانه و قرص ویتاگنوس.با بادکش تخمدان 

الان بدون دارو پریود میشی سر وقت  اینا رو از خودت خوردی یا دکتر بهت گفت

نه الان که زایمان کردم دوباره بهم ریختم منتها نه مثل قبل خیلی بهترم .متفورمین و که دکتر داده بود ولی رازیانه ویتاگنوس که گیاهی خودم خوردم

عزیزم من شوهرم عمل نکرد .خودمم ۶ماه متفورمین خوردم با دم رازیانه و قرص ویتاگنوس.با بادکش تخمدان  ...

عرق رازیانه شش ماه خوردین؟ راستش من حتی نمیدونم دم کردنی یعنی چی چطور دم میکنن؟

قرص ویتاگنوس هم ۶ماه مصرف کردین؟

عرق رازیانه شش ماه خوردین؟ راستش من حتی نمیدونم دم کردنی یعنی چی چطور دم میکنن؟ قرص ویتاگنوس هم ۶ما ...

بله عزیرم جفتش و ۶ماه 

من یه قاشق چایخوری رازیانه رو میرختم تو آب جوش و دم میکردم

2706